Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mio Moov S501 - nevidí v PC

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 16 srp 2010 11:06

Předem se omlouvám a snesu i pár nadávek, ale už jsem zoufalý. Stále nemohu přijít na to jak, vidět v pc mé složky My Flash Disk\\Program Files... a Storage Card. po připojení pc vidí navigaci i SDkartu pouze jako uložiště, mám win7 program ActiveSync nelze instalovat. Trápím se s tím už týden moc moc prosím za odpověď pro extremní LAMU.
Děkuji
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod lulu v 16 srp 2010 14:03

Activesync na win 7 nejede, nainstaluj si Windows Mobile Device Center pro Windows7
Kód: Vybrat vše
http://capitalhead.com/articles/enable-activesync--windows-mobile-device-center-synchronization-on-windows-7-x64-and-x86.aspx
http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/microsoft/device-center-download.mspx
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 16 srp 2010 19:04

Toto již nainstalováno mám, ale bohužel (jsem asi LAMA) prostě v pc mob. zařízení vidět není :-(
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod fanda v 16 srp 2010 20:37

Pro komunikaci s PC jsou obecně dva módy - USB a ActiveSync. Nestačí mít nainstalován v PC ActiveSync či WMDC, musíš mít v navigaci nastaven mód, kterým chceš s PC komunikovat. Zdá se, že ty tam máš nastavený USB mód. Musíš to v navigaci změnit na ActiveSync. Jak, to ale nevím, neboť tento druh navigace vůbec neznám.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 16 srp 2010 20:48

For"fanda"
Tak to bude určitě ono, koupil jsem tu navigaci jako dárek (je to nějaká nová řada mio) a vidím, že jsem si opět naběhl. Tak snad to někdo ví a já tedy budu jen a jen "v očekávání" :-). Ale díky moc, aspoň jsem zjistil, že až taková lama nejsem no :-)
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 17 srp 2010 16:40

"fanda"
A nevíš prosím tě nějaký obecný návod, jak ten mód v navigaci nastavit?
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod deusexx v 18 srp 2010 05:32

Podle mě,pokud ti to nejde nastavit s origo softem v navigaci a při připojení k PC se tě to nezeptá jestli chceš použít to nebo ono jako přenos,tak by bylo asi nejrozumnější sehnat někde soft pro tuto řadu,kterým to "odemčeš" a tam by se to pak teoreticky mohlo nastavit.Ale nevím,co by tady v tom mohlo chodit.Snad někdo pomůže a poradí.Ale určitě to bude muset být něco,co nahraješ a spustíš nějakým způsobem jen z karty a nebudeš muset dělat žádný zásah do GPS.(bo se do ní nedostaneš).Tak mě to nedalo a zagoogloval jsem na forum,ze kterého jsem jednu dobu využíval celkem solidní unlock.A (nepročítal jsem) narazil jsem tam na tohle.Tak se kukni a snad se s tím popereš.
Kód: Vybrat vše
http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=126277&whichpage=2

Kód: Vybrat vše
http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=128013

Podle mě by snad měl jít rozchodit aji ten náma tu používanej unlock.Ale nevím,nemám jak otestovat.Ale snad to jde:Mio Moov/Spirit: Rename MioAutoRun.exe and MioAutoRun.mscr to either MioMap.exe and MioMap.mscr or SmartST_CE.exe and SmartST_CE.mscr Takže akorát si to stáhni,dej celý na kartu,přejmenuj tady ty soubory a spusť.Tady stáhni:
Kód: Vybrat vše
http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=136798
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 18 srp 2010 18:27

deusexx
Ja jsem to s tou čtyřkou již dělal a bohužel to nefungovalo, nicméně pro jistotu to tahám ještě jednou a pokusím se to udělat znovu. mám ale pocit, že jsem ty soubory, které mám přejmenovat, nemohl najít ani tam, tak uvidím a dám vědět. i tak mnohokrát děkuji za snahu a pomoc.
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 18 srp 2010 20:05

Tak bohužel, bylo to bez uspěchu. přepsal jsem vše dle návodu a nic :-(. bude to asi tím softem, který mi pomůže přehodit USB na ActiveSync - jinak asi nemám šanci s tím cokoli vytvořit :-(
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod deusexx v 18 srp 2010 20:59

Ještě to nevzdávej.Máš ty přejmenovaný soubory přímo v rootu karty?Ne v nějakém adresáři?Pokud máš na kartě jenom adresáře,tak se ti nic nespustí.Musí být mimo dresáře.Všechny 3 samostatně a pak nevím kolik adresářů a v nich mraky souborů.A je důležitý nastartovat GPS BEZ! karty a až se nastartuje,tak zasunout kartu.A právě z těch přepsaných souborů,který ta GPS vlastně vidí,se to nastartuje.Tak to fungovalo u té trojky verze.
Edit:
Rename MioAutoRun.exe and MioAutoRun.mscr to either MioMap.exe and MioMap.mscr or SmartST_CE.exe and SmartST_CE.mscr
Přejmenuj MioAutoRun.exe a MioAutoRun.mscr na MioMap.exe a MioMap.msc..........nebo na SmartST_CE.exe a SmartST_CE.mscr
Takže jsou to dva soubory přejmenovat na MioMap.exe a MioMap.msc a nebo na SmartST_CE.exe a SmartST_CE.mscr .Vyzkoušej
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron