Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mio Moov S501 - nevidí v PC

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 19 srp 2010 08:19

deusexx
Máš pravdu, už jsem to chtěl vzdát :-), ale znovu jsem se do toho zakousl :-)
Mám to na kartě - samostatně (přejmenováno dle návodu) - nic se nezapne, spustí se mio spirit (oranžová obrazovka) a spustí se navigace s ikonkama.
Spuštěno bez karty (karta vložena při naskočení oranžové obrazovky - nefunguje, pokračuje načítání a načte se mio spirit navigace)
Spuštěno bez karty (karta vložena po načtení mio spirit navigace /okno s ikonama/ - nefunguje, žádná změna - mohu navigovat ve standartním provedení)
Pokusím se přiložit foto souborů karty, třeba tam fakt něco dělám špatně
Děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod deusexx v 19 srp 2010 13:06

Přiznám se ti,že už tento unlock nepoužívám hooodně dlouho,ale .....Nejsou náhodou ještě ty samé soubory,cos přejmenoval taky v adresáři MioAutoRun?Kukni se a pokud ano,tak je taky přejmenuj.A vyzkoušej obojí přejmenování.Pokaždý stejné.Pokud to nepůjde,tak fakt nevím.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 20 srp 2010 09:30

deusexx
Tak jsem to prohlédl celé a jinou složku s těmito soubory jsem nenašel :-( , nevím kde dělám chybu, je to frustrující :-(
Klidně použiji jiný unlock - tedy jestliže má někdo nějaký nápad, budu velice rád...
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 20 srp 2010 10:36

HURA,HURA,HURA --- povedlo se!!!:-) Pro všechny ostatní, kteří měli ten samý problém u této navigace:
Miopocket4 nahrát celý na SDkartu
Na této SDkartě vytvořit složku "default"
A do této složky přesunout soubory MioAutoRun.exe, MioAutoRun.mscr, MortScript.exe
První dva soubory ( MioAutoRun.exe, MioAutoRun.mscr ) přejmenovat na Auto.exe, Auto.mscr
1.Resetovat Mio navigaci (poloha RESET)
2.Vložit SDkartu
3.Zapnout navigaci (poloha ON)
4.Čekat naž se zapne MioPocket (cca 5 s.)
To je vše :-)

A samozřejmě mnohokrát děkuji všem, kteří mi pomohli mou Mio Moov S501 odblokovat a obzvláště děkuji "deusexx"-ovi za trpělivost a vstřícný přístup. moc děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod pepelopez v 20 srp 2010 17:50

Zkus taktéž jednu variantu : vypni navigaci a připojenou k pc ji zapni . Po načtení základního panelu měla by se přepnout do -datového přenosu- a jsou viditelné všechny složky . Běžné u C720b, možné je že moov funguje na jiném principu . :roll:
Mio C720b, FW R1+3+9977+0117, MioMap v3.3 oct24 2007, MioMap v1.0 ,PRIMO9.2.0.191493 v MFD , MioPocket 3.0 v56
Uživatelský avatar
pepelopez
 
Příspěvky: 53
Registrován: 16 led 2010 17:06
Bydliště: Praha 9

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod deusexx v 20 srp 2010 22:49

Tak hlavně,že se zadařilo.Já už to dlouho nepoužívám a nebylo kde testnout,ale začínal jsem s ním.No a teď si tam nastav ten správnej přenos dat a uvidíš soubory v GPS.Tak hodně zdaru.

Edit:No šak by mě šlak trefil :lol: Já si toho nevšiml a ty sis to asi hned nepřečetl.Je to tam napsaný:
Create, in the root of your SD card, a folder with one of the following names, depending on your model.
Spirit S555: SEEKER_T520 or Default. Volně přeložený..Vytvořte na vaší kartě v rootu adresář s jedním z následujících jmen podle vašeho modelu.A dole je :Spirit S555: SEEKER_T520 or Default.Je jich tam víc.Mě něco říkalo,že ty přejmenovaný soubory tam jsou někde 2*.No mít v ruce kamošovu 250,tak jsem na to přišel. ;) Opakování matka moudrosti.Škoda,že tu je vlákno,kde jsem tady ten unlock popisoval.Taky jsem se mohl podívat :oops: Poslední dobou nějak nestihám.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Mio Moov S501 - nevidí v PC

Příspěvekod dvasloni v 21 srp 2010 10:10

deusexx
Já vím, že to tady je, četl jsem to, ale dělal jsem chybu s vložením karty při zapnutí a nebyl to můj typ navigace, tak jsem myslel, že to je tím modelem :-).
dvasloni
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 srp 2010 15:31

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron