Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Obsah My Flash Disk na C720

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Obsah My Flash Disk na C720

Příspěvekod Ivo K v 27 črc 2010 14:33

Když používám klasická dvě okna, tak tam mám oba výtahy(spodní i boční), tak táhnu výtahem.

TC12.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Obsah My Flash Disk na C720

Příspěvekod Fitor v 28 črc 2010 07:36

No, takhle to funguje při kopírování normálně, ale ne už tak dobře, když chceš vytvořit zástupce. Mě by zajímalo, jestli existuje verze, kde se okno Tree zobrazí celé v landscape? Já to mám bez posledních řádek a možnosti posunout. Řešení ukládad vytvořené linky do jiných adresářů a pak kopírovat, nebo posouvat okno nahoru pomocí dalšího prográmku, není úplně korektní.
Obrázek
Fitor
 
Příspěvky: 114
Registrován: 17 srp 2009 12:25

Re: Obsah My Flash Disk na C720

Příspěvekod Ivo K v 28 črc 2010 07:50

Ten Tree mám stejně blbě jako ty, proto ho nepoužívám.

Vytvářím zástupce do jakéhokoli adresáře pomocí dvou oken.
Vytvo%C5%99_link_v_TC1.jpg


Popis i s obrázky, jak to dělám je ZDE v odstavci "Jak vytvořit linky zástupců přímo v Miu"
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Obsah My Flash Disk na C720

Příspěvekod Fitor v 28 črc 2010 08:23

Díky za potvrzení toho, že TCMD je jen částečně určen pro landscape v rozlišení Mia.

Ještě dotaz, nemáš funkční ExecutabilityCheck.exe. Mě všechny verze, co jsem sehnal nastartují, objeví se okno na zlomek sekundy a spadne.
Dík
Fitor
 
Příspěvky: 114
Registrován: 17 srp 2009 12:25

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků