Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problikavani mio moov 360

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Problikavani mio moov 360

Příspěvekod brosl v 03 čer 2010 22:12

SvoDa píše:tak snad jedině (po odinstalaci stávajícího) zkusit jiný unlock ? http://www.forum.entershop.cz/viewtopic ... 620#p43620 ?


A používáte jej někdo? Já mám unlock od LANIKA a jsem spokojený (až na to blikání). Jen bych si dokázal představit mít něco podstatně jednoduššího. Klidně jen jedna stránka se zástupci na programy, kde bych měnil cestu v nějakém INI a hotovo. Rozhodně by to urychlilo samotný start po resetu a za tu dobu, co používám VisualGPS jsem zjistil, že nepotřebuji žádný z těch doprovodných progamů, které VisualGPS nabízí. O hrách ani nemluvím.

Šlo by to třeba vyřešit nějakou HTML stránkou (vůbec netuším,jestli WinCE5 umí HTML), jejíž podobu si může každý přizpůsobit dle svých možností a ve zdroji stránky nastaví potřebné cesty?

Co používáte vy?

bo

EDIT: Jeden obrázek vydá za 1000 slov. Tak jsem svoji představu v rychlosti spíchnul...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
iGO Primo 9.6.9.216604, Navigon 2.6.1 build 87, TomTom 1.15.1, Sygic 13.1.3
Uživatelský avatar
brosl
 
Příspěvky: 268
Registrován: 03 kvě 2010 22:56
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron