Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Smazané MIO C320

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Smazané MIO C320

Příspěvekod Murphy v 12 bře 2010 17:59

Zdravím,
potřebuju poradit, vůbec se v tom nevyznam. Prohledal jsem cele forum, ale nikde jsem nic nenasel. Chtel jsem si zalohovat pamet sveho mia a kdyz jsem navigaci pripojil k PC, tak mi komp rozhodil komplet vsePouze vidim v PC Mio Device a v nem slozky. Slozka miomap obsahovala soubory Amigo a najednou tam byly nesmysmly. Nejvic me "pobavilo", ze slozka miomap mela 50GB. Navigaci jsem odpojil a znovu pripojil a nabidlo mi to opravu souboru, tak jsem ji provedl a hups. Vsechno pryc, pouze nejaky soubor .DAT a nejky soubor -M. Chci se zeptat, jestli mi pomuze, kdyz dam ve Win VIsta naformatovat disk. Bojim se, aby se mi nesmazal i Win CE mia a nevim, jestli bych to pak dal rozbehal. Navigaci nutne potreebuju. Moc dekuji za pomoc.
Murphy
 
Příspěvky: 12
Registrován: 15 úno 2010 20:38

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod SvoDa v 12 bře 2010 18:09

Když se koukneš sem - http://www.tomasii.cdc.cz/jak_aktualizo ... 0c720.html , najdeš tam vše potřebné, vš. návodů.

Formátem My Flash Disk nepřijdou o windows, ale jen o soubory v My Flash Disk
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod Murphy v 12 bře 2010 18:32

Děkuju za rychlou pomoc, ale bohužel jsem již zkoušel a to nepomohlo, jelikož mi to píše, že se nelze spojit se zařízením. nšjaký další návrh? udělat nějaký hard reset, nebo něco podobného?? netuším jak se to dělá. uměl jsem ho pouze u MIO a701, což je PDA a ne PNA. :-(
Murphy
 
Příspěvky: 12
Registrován: 15 úno 2010 20:38

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod SvoDa v 12 bře 2010 18:35

hardreset se dělá dlouhým stiskem tlačítka on/off nahoře.
Jestli se nejde připojit přes USB k PC a píše ti to, že se nelze spojit se zařízením, zkus jiný kabel, jiný USB port, jiný PC,...
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod Murphy v 12 bře 2010 18:48

AHa, tak ja myslel hard reset, ze jakoby smaze vse a znovu nahraje z ROMky treba stary miomap. tak ten HR taky nepomohl. zkousim to na dvou PC s ruznyma kabelama a furt nic. vidim, ze je k PC pripojeny, ale neni mozny se s tim update DVD do toho dostat a neni ani mozny do navigace vlozit zadnej soubor, proste nic, jsem z toho uz nestastnej. Kdyz navigaci zapnu, dostanu se pouze do nastaveni a do prehravace hudby. Porad mi to v PC pise, jako by vsechny soubory byly pouze pro cteni, pritom kdyz se podivam do vlastnosti, tak je vse ok.
Murphy
 
Příspěvky: 12
Registrován: 15 úno 2010 20:38

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod SvoDa v 12 bře 2010 18:52

Tak jde pořipojit nebo nejde připojit, když se v PC díváš na vlastnosti MFD takl asi jde připojit, ne ?

jestli připojit k PC jde, zkus zkontrolovat chyby (scandisk), prozatím bez automatických oprav
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod Murphy v 12 bře 2010 19:03

tak kdyz jsem spustil chkdsk f: tak mi to vypsalo, ze byla nalezena chyba, ale nebyla opravena, tak muzu zkusit jeste pridat parametr \f. pise ze \found.000\file0001.chk obsahuje neplatny odkaz a pak v file0002.chk prekrizeni v alokacni jednotce 44238, ktere bylo osetreno kopirovanim a file0003.chk prekrizeni v alokazni jednotce 3913 a tam už nic. mam teda zkusit tu opravu?
Murphy
 
Příspěvky: 12
Registrován: 15 úno 2010 20:38

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod SvoDa v 12 bře 2010 19:08

zkusit to můžeš, pokud si dobře pamatuji, soubory filexxxx.chk se v MIO objevují po připojení k PC a opravě chyb.
Je to hop nebo trop, co se stane netuším, vem toi na vlastní riziko, nebo počkej, na další rady od jiných
Naposledy upravil SvoDa dne 13 bře 2010 10:52, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod blabla v 13 bře 2010 10:47

Soubory FileXXXX.chk dělá program chkdsk při opravování filesystému - do takto pojmenovaných souborů ukládá fragmenty souborů, které našel při opravování FileSystému. Zřejmě to bude pozůstatek po předchozím opravování .
Clarion Map 770,780, čína 6"
iGo 8.3.2.93112
Uživatelský avatar
blabla
 
Příspěvky: 52
Registrován: 15 kvě 2009 20:53

Re: Smazané MIO C320

Příspěvekod tomasii v 13 bře 2010 13:35

Pokud je Mio vidět jako zařízení pc (z tvých odpovědí si nejsem 100% jistý, ale vzhledem ke Scandisku asi ano) a pokud nejsi s Miem úplný kamarád, tak zkus nejdřív udělat Obnovu systému z DVD, cos dostal s Miem. Až všechno bude fungovat, začni znovu experimentovat, ale raději až po získání základních znalostí o tom, co chceš dělat.

A když se zadaří, tak zálohuj!!!
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron