Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mio c 520 HELP

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Mio c 520 HELP

Příspěvekod deny1234 v 13 úno 2010 16:13

Zdravim , potreboval bych poradit.Podelal jsem navigaci tim , ze jsem tam nahral spatny ppath sys.Podarilo se mi dostat dovnitr az pomoci technickeho unlocku , kde jsem odpojil MY flash disk , a provedl format , ten pomalejsi ne ten Quick.Pak jsem disk zase moutnul ,a navigaci restartoval , Vsechno se zdalo ok , do doby nez jsem mio pripojil k pc, samo se zrestartovalo , a po restartu uz neni videt flash disk,jenom sd karta.Pokud znovu spustim technicky unlock ,tak v tom spravci disku uz ten vetsi neni videt b, jsou tam jenom dva SD karta , a asi ten rom , nebo co to je. Mam k tomu to zalozni dvd , i stazeny novy Fimvare , existuje nejaka moznost , jak ten vnitrni MY Flash Disk opet zviditelnit ? Diky moc za pomoc, navigace neni moje, a uz se stim morim dva dny.Nebo pokud by to bylo mozne , spoustet jenom igo 8 ,pouze z SD karty.
deny1234
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2010 17:51

Re: Mio c 520 HELP

Příspěvekod SvoDa v 13 úno 2010 16:16

deny1234 píše: v tom spravci disku uz ten vetsi neni videt b, jsou tam jenom dva SD karta , a asi ten rom , nebo co to je.

Napiš přesně, nebo vyfoť, co tam vlastně po připojení přístroje je vidět za disky. Zkus to taky připojit bez vložené karty.
Naběhne ti vůbec Miomenu s těmi tlačítky Miomap, obrázky, telefon,... ?
Kdybys četl návody, stačilo by složku Program Files přejmenovat na program Files (s malým "p") a jen bys přes unlock opravil špatný ppath.txt a nemusel formátovat. je otázka, jestli ten formát proběhl korektně. nestalo se v průběhu formátování něco neobvyklého ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio c 520 HELP

Příspěvekod deny1234 v 13 úno 2010 16:39

No ja jsem to cetl az potom ce mi to stalo :( Jinak pokud je nainstalovanej ten technickej unlock tak v total commanderu,jsou misto tri polozek jen dve ,sd card ,a rom flash samsung, Ten my flash disk zmizel , mel neco pres 900 mb ,no uz jsem to predtim sformatoval nekolikrat , a byl vzdy videt ,ted jsem se pred tim formatovanim hrabal v Propieres ,tak jsem tam mozna prepnul Format Fat , na Fat 32 , ted nevim co tam puvodne bylo :oops: Mam naformatovat i ten Rom flash samsung , kdyz mam to zalozni cd , kde je upgrade fimwaru ? Jinak mio jde spustit dostane se pres oranzovou obrazovku ,vyskakuje chyba problemy s pameti ,a jsou nefunkcni tlacitka MioMap ,a Settings , ostatni funguji ,tvrdy reset nepomaha,jelikoz se nedostanu do setting , tak nejde ani obnovit tovarni nastaveni.Ten unlock od IVO K ted nejde kvuli te chybe s nedostatkem pameti take spustit , cekam az se vybije baterie , jestli to nepomuze.
deny1234
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2010 17:51

Re: Mio c 520 HELP

Příspěvekod SvoDa v 13 úno 2010 17:21

deny1234 píše:No ja jsem to cetl az potom ce mi to stalo :(

a vo tom to všechno je. proč se pouštíš do úprav ppath.txt, když si věci kolem toho nejdřív nenastuduješ :?:

Firmware visí přece v hlavní sekci tohoto tématu viewforum.php?f=55 hned nahoře první vlákno viewtopic.php?f=55&t=567
Ten ROM samsung neformátuj, dostal jsi se asi víc hluboko do systému, než jsi měl-
Vyfoť to, co tam vidíš a dej sem fotku.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio c 520 HELP

Příspěvekod deny1234 v 13 úno 2010 18:24

Takze povedlo se mi asi na 50 pokus spustit ten technicky unlock , fotky sice mam , ale nevim jak se sem pres to Img vkladaji,proste v MIU v UNLOCKU,VE STORAGE MANAGER, zmizel ten disk na kterym je ulozeny MIOMAP...je tam pouze videt ta SD. karta ,a SMF FLASH SAMSUNG DISK.Ten disk neni videt zrejmne proto , ze je naformatovany na soubor , ktery WIN 5 nevidi.To same je po pripojeni MIA k PC ,at uz ve WIN xp , nebo Vista. Takze otazka jde s tim neco delat ? Nebo ma cenu to posilat nekam na servis ?Snad jsem se uz vyjadril jasne,jeste ten disk co zmizel se jmenoval DSK1>POCKETMORY MLC DISK , VELIKOST 952,5 MB
deny1234
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2010 17:51

Re: Mio c 520 HELP

Příspěvekod SvoDa v 13 úno 2010 18:37

příloha: když píšeš příspěvek, tak pod ním je záložka příloha, tak na ni klikni, přes nabídku procházet najdeš soubor v tvém pc, pak dáš přiložit soubor no apka příspěvek odešleš jako obvykle.
Provedl jsi opravdu hard reset, tzn. dlouhý stisk tlačítka nahoře a pak potvrzení ikonou vypnout ? a pak znovuzapnutí (čili nejen uspání, ale úplné vypnutí ?)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio c 520 HELP

Příspěvekod deny1234 v 13 úno 2010 18:50

PICT0027.JPG
PICT0025.JPG
Tak se omlouvam , delal jsem ty foto jinym spusobem,ted to snad bude videt .Jinak Hard reset jsem provedl ,za tech 25 hodin cisteho casu , co se tim zabyvam , jsem precetl a stahnul asi vsechno co bylo mozne.Dekuji za trpelivost , vim ze otravuju , ale nebylo by mozne spoustet jenom IGO 8 ciste z te SD karty , a tim obejit nefunkcni Disk ? Nebo mam kontaktovat Addama , ohledne mozne opravy .?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
deny1234
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2010 17:51

Re: Mio c 520 HELP

Příspěvekod SvoDa v 13 úno 2010 19:06

já myslel spíš foto toho, co vidíš po připojení k PC nebo v rámci totalcomanderu, který se součástí unlocku.
Dle těch fotek si asi odpálil celý disk, nebo se ten disk dosud nepřipojil.
Zkoušel jsi jej odpojit a znovu připojit (dismount, mount) :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

T

Příspěvekod deny1234 v 13 úno 2010 19:15

No kdyz ten Disk neni videt , tak nemuzu ani provadet >pripojit , ani odpojit < o to mi celou dobu jde , jak ho zase zviditelnit ,co nejhorsiho se muze stat , kdyz naformatuju ten disk SMF FLASH SAMSUNG?
deny1234
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2010 17:51

Re: Mio c 520 HELP

Příspěvekod SvoDa v 13 úno 2010 19:22

Připoj MIO kPC a vyfoť obsah.
Formát ROM bych nedělal, ale nejsem v tomto kovaný, ale myslím, že samsung ROM bude něco kolem operační paměti a hlavně součást celého systému a pak už by to asi nikdo nerozběhal.
Zkus napsat (zavolat) http://www.entershop.cz, jestli jim to můžeš poslat.
Naposledy upravil SvoDa dne 15 úno 2010 08:23, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron