Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

unlock Mio 300 - Mio Pocket

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

unlock Mio 300 - Mio Pocket

Příspěvekod Alf80 v 12 úno 2010 21:38

Ahoj. Prosím o pomoc s aplikací Mio Pocket 3.0
Mám Mio Moov 300 – Škoda. Zkoušel instalovat na SD kartu (dle návodu), tedy založil jsem
F:\Storage Card\MioAutoRun a F:\Storage Card\Media a zkopíroval tam složku Media a MioAutoRun. Dále jsem vytvořil F:\ Cobia_400_64 a tam zkopíroval MioAutoRun.exe, MioAutoRun.mscr a MortScript.exe a první 2 jsem přejmenoval na Auto.exe a Auto.mscr. Pak jsem odpojil USB kabel. Navigace však nabíhala standartně, tzn. jako klasické MIO. Co dělám špatně? Díky za pomoc. Alf
Alf80
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 úno 2010 19:58

Re: unlock Mio 300 - Mio Pocket

Příspěvekod deusexx v 12 úno 2010 22:32

Kartu máš zasunutou při spuštění?Nebo ju zasuneš až po zapnutí?Sice jsem psal návod,ale už dlouho to nepoužívám.Pokud zapneš GPS a až po naběhnutí všeho základního zasuneš kartu,tak by se měl unlock spustit.Pokud ne,je někde chyba.Už si nejsu jistej,jestli přejmenovaný soubory mají být :!: jenom v adresáři Cobia_400_64 nebo i v rootu karty.Vyzkoušej obojí.
Edit:Prosím někoho z adminů,aby to přesunul do patřičnýho vlákna,kde se tento unlock řeší,ať to nemáme roztahaný po celé republice ;) Díky
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: unlock Mio 300 - Mio Pocket

Příspěvekod Alf80 v 17 úno 2010 19:34

Díky. Už je vyřešeno. Ono opravdu chtělo nejdříve zapnout navigaci a naběhnout MIO software, pak vložit SD kartu a restartovat. díky za pomoc a omlouvám se za příspěvek do špatného vlákna. Alf
Alf80
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 úno 2010 19:58


Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků