Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Pomoc s navigací

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Pomoc s navigací

Příspěvekod E-34 v 20 úno 2013 14:59

Dobrý den předem vás tu všechny zdravím a také bych rád poprosil jestli by me nekdo mohl rici jestli moje navigace muze ziskat novejsi mapove podklady a zda tam udelam take nejake vylepsení o kterych tu pisete ..
jeste bych rad rekl ,ze jsem total lama a musi se me to vysvetlit polopate .. mám tuto navigaci
Kód: Vybrat vše
 aukro.cz/luxusni-hd-5-0-gps-navigace-vse-v-cestin-i3037982973.html

a iGO8 verze 8.3.2.80621 Mar 10 2009

poprípade jestli tu neni nekdo z Jizních cech okoli treba Trebon kdo by me to poladil samozrejmne za uplatu ..
dekuji za váš cas Luboš
Code.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
navigace China s iGO8 8.3.2.80621 Mar 10 2009
Uživatelský avatar
E-34
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 úno 2013 10:52

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod amatér v 20 úno 2013 15:06

Proč se neobrátíš na prodejce?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod E-34 v 20 úno 2013 15:10

Zapomel jsem dodat ze jiz zminenou navigaci mam asi 4 roky a je koupena nekde z aukra .. takze ani prodejce neznam :-D
navigace China s iGO8 8.3.2.80621 Mar 10 2009
Uživatelský avatar
E-34
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 úno 2013 10:52

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod E-34 v 20 úno 2013 18:02

Tak panove na co jsem se zmohl tak jsem zkusil udelat ten uvodni obrazek v tom bmp .. vlozil jsem to tam ok naskocilo to .. chtelo to restart tak sem to potvrdil .. najednou tam naskocily uplne jine mapy uz ve 3 d s barakama a ze vsim super to bych byl rad a hlavne nevim jak se to vubec mohlo prihodit ale mapa me stale ukazuje ze jsem nekde v parizi .. a nejdou nastavit hodiny .. nastavim je a vyjedu a je tam zase o 4 hodky navic .. o boze co ce stim stalo --
navigace China s iGO8 8.3.2.80621 Mar 10 2009
Uživatelský avatar
E-34
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 úno 2013 10:52

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod SvoDa v 20 úno 2013 18:55

Ten restart byl asi dotaz jestli chceš smazat uložená nastavení (save) a po opětovném startu, než se chytí GPS, byl jsi na chvíli v Paříži.
Po zachycení signálu GPS by jsi měl být už "doma" a čas si v menu nastavení zaškrtni synchronizace s GPS nebo tak nějak, či nastav naše časové pásmo
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod E-34 v 20 úno 2013 22:28

Takze to vypada zatim dobre udelal jsem to cele jeste jednou a vypada to ze po par vypnuti a zapnuti jsem zase doma . doufam ,ze vse bude fungovat jako pred tim .. ze slozky Save jsem taky vse vymazal jak jste tu radili .. takze dekuji vam za vasi ochotu .. pokud by jste byli ochotni me jeste poradit a navrhnout co bych mohl s vylepsit budu opravdu rad .. nepotrebuju zadny auticka misto sipky ,jine pozadi atd .. jen uzitecne vylepseni .. diky chlapy
navigace China s iGO8 8.3.2.80621 Mar 10 2009
Uživatelský avatar
E-34
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 úno 2013 10:52

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod caco v 21 úno 2013 13:07

Co vylepsit je skutocne tazka rada, lebo kazdy ma rad nieco ine a nieco ine aj potrebuje. Musis si prejst forum , poprecitovat si co to a uvazit ci to ci ono chces,. A az potom ked si to tam das a nieco ti nejde , tak ti tu moze niekto poradit ako to spravit aby to slo. V dnesnej dobe je tu uz skutocne vela vylepseni a nieco ti poradit fakt je tazke. Ak nevies co by si tam chcel, tak porozmylsaj co by sa ti tam hodilo z praxe, pises ze ju mas uz 4 roky, takze urcite si uz jazdil vies ze toto alebo ono by sa hodilo, tak potom to tu skus pohladat. Asi tolko co ti vieme poradit na uvod.
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod E-34 v 21 úno 2013 14:09

dekuji vam vsem za ochotu .. rano sem sehnal od pana googla nove podklady tak sem si stim hral a zkousel .. praxe je praxe to je jasne a kdyz trosku clovek zapremejsli tak neni zas takova lama .. nandal jsem to tam podle ruznych napoved zde na foru a funguje to .. takze uz mam novej uvodni obrazek a nove mapy .. bomba super co vice na to rici .. mozna jen díky ze jste tu ...
navigace China s iGO8 8.3.2.80621 Mar 10 2009
Uživatelský avatar
E-34
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 úno 2013 10:52

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod E-34 v 26 úno 2013 11:54

Takze jsem zase narazil . chtel jsem si pozmenit ikonky u poi a je problem nejde me to .. prolézám forum krízem krázem zkousím a porad nic. Kdyz si treba stahnu na Poi.cz ikonku cerpaci stanice schell umistim ji pokazde do jine slozky podle fora v navigaci se me stejne nezobrazi .. porad tam jsou ty origo modre ikonky nic vic . vcera jsem zkousel to s tim prouzkem a sup cele me to spadlo total eror slozka poskozena takze kartu zformatovat a nahrat zpet zalohovane igo .
kdyz jsem si stahnul celej balicek vsech benzinek schell v kml tak se to objevilo super ale ikony proste ne ,,

opravdu podle navodu na foru nejsem schopen to udelat .. Muze me nekdo napsat postup od A-Z jak na to? dekuju
navigace China s iGO8 8.3.2.80621 Mar 10 2009
Uživatelský avatar
E-34
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 úno 2013 10:52

Re: Pomoc s navigací

Příspěvekod Jann v 10 lis 2014 19:58

Prosím o pomoc.Nemohu najít,kde se píše dotaz.Proto touto cestou prosím o vysvětlení proč mi igo 8 ukazuje neprůjezdné oblasti,body,atp.tam,kde normálně běží doprava.Díky,Jann.
Jann
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 lis 2014 19:31

Další

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron