Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

HTC HD2 a iGO 8.3.5.193799

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

HTC HD2 a iGO 8.3.5.193799

Příspěvekod mclareniak v 13 srp 2012 13:59

Cafte.

Prosim vas poradte. Do dnes som pouzival navigaciu iGO8 - 8.3.4.142975 stiahnutu niekde z netu uz ani neviem odkial, ale az na par drobnosti fungovala bezchybne. Dnes som si chcel spojazdnit verziu iGO 8.3.5.193799 a bortim sa roznymi problemami.

Na zaciatku mi nesla spustit vobec. Tak som zo starej verzii nakopiroval Data.zip a sys.txt a uz nabehla sice v zlom zobrazeni, ale s tym som si poradil. Potom mi nesli 3d budovy, ale aj s tym som si poradil a to tak, ze priecinok Buidings som premenoval na Building.
Ale teraz mam taky problem a uz vazne neviem co dalej.

Neda sa mi napisat nazov mesta alebo ulice. Hned je v tom riadku kde sa pise pismeno A s kruzkom a teda neda sa dan napriklad P ako Praha.
Screenshot5.jpeg


Na jednom nemenovanom fore som cital, ze jeden chlapik na HD2 mal presne tento problem a do sys.txt zatal toto
[device]
type="ALIAS_TOUCH HD"
sdcard_dsk_num=7
a uz to ma v poriadku.

Ja ked som to tam zadal telefon akoby zamrzol a nesla navigacia.
Problem vyrieseny

otvorit: data.zip/config/keybind.txt
V sekci [default] pridat:
x87="NOP"
xE5="NOP"
A este jedna otazocka. V predoslej verzii mi fungovali aj nejake skiny no tu nie ako rozbehat skiny? Predtym som mal cesty take oranzove a teraz su sede. Aj teren bol taky krajsi zeleny ako je teraz.

Dik
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
mclareniak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 srp 2012 08:26

Re: HTC HD2 a iGO 8.3.5.193799

Příspěvekod benben v 31 srp 2012 06:45

přidal jsem tam ty dvě položky do data zipu a jedeto . dobré info :D :D :D :D
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: HTC HD2 a iGO 8.3.5.193799 neoriginální SD card

Příspěvekod Pavel75 v 29 srp 2014 16:47

Zdar to jsem byl asi já. Ale teď když vidím řešení, tak se mi už nějak nedaří vůbec tu navigaci nainstalovat. Nemůžu s eprokousat přes hlášení o neoriginální SD card. Prosím poraďte. Dík
Pavel75
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 srp 2014 16:40


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron