Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Failed to open file: poi_mapclose.spr

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Failed to open file: poi_mapclose.spr

Příspěvekod HolyTrue v 05 zář 2015 01:34

Nastal u mě ten samý problém při startu, Failed to open file: poi_mapclose.spr exiting aplication. Goclever 3540, iGO-Primo-2.4.0-9.6.13.405512-18.6.2014-TTS.
HolyTrue
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2015 20:05

Re: Failed to open file: poi_mapclose.spr

Příspěvekod SvoDa v 05 zář 2015 14:12

Používáš pro zobrazování především ikon POI extra složku ui_igo9, že?
Vždy v ní musíš mít (ve složce s rozlišením tvého displaye) ke každému souboru xxx.bmp i příslušný soubor xxx.spr.
Máš v ní sice soubor Poi_mapclose.BMP, ale nikoliv i Poi_mapclose.SPR


Odesláno z mobilu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Failed to open file: poi_mapclose.spr

Příspěvekod mapone v 25 říj 2015 11:27

Bude se to zdát hodně divné, ale nešlo mně spustit staré zařízení magellan roadmate. Pokaždé načítání dojelo do půlky a prostě vyskočilo: Failed to open file: poi_mapclose.spr
Několik večerů jsem zkoušel různé kombinace souborů, zápisů do sys.txt, ale nic z toho.
Tak jsem šel podle cesty, kde byl podle navigace problém, data/ui_igo/320_240/poi_mapclose.spr.
Tento soubor tam vážně nebyl, ale byl tam poi_mapclosebg.spr. Tak jsem ho prostě přejmenoval na poi_mapclose.spr.
Tento soubor byl pak v pořádku načten, ale objevil se druhý zásek nešel načíst data/ui_igo/320_240/poi_mapslose.bmp, znovu jsem prostě pějmenoval soubor poi_mapclose_000.bmp na poi_mapslose.bmp a napodruhé navigace naskočila až do menu bez problémů.¨
Jen dodám že jsem složku DATA nerozbaloval, jen otevřel a přejmenoval tyto dva soubory v WinRaru.
mapone
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 lis 2012 00:00

Předchozí

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků