Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Příspěvekod jany v 21 kvě 2012 16:16

Zdravim,
mam problem s IGO8 - nedrzi mi nastavene zobrazenie mapy, teda nastavim podrobne (100m) a po cca 20km mi to prepne na pohlad uplne z hora (5000m).
To iste, ked dam automaticke zobrazenie, funguje to iba 20 km a potom sa to same od seba prepne na prilis velky pohlad z hora.
Pritom som pre utomaticke nastavenie pohladu to nastavil - min. 100m max 250m - ide to ale iba 20km, potom to prepne samo na velky pohlad 5000m.
Neviete niekdo, kde sa to da nastavit nejako, aby to drzalo nastaveny pohlad - vysku na mape na trvalo ?

Aj pre uplne podrobne rozlisenie mapy som nastavil ze reset zobrazenia.

Teda inteligentne zvacsovanie a Tlacidla predvoľby zvacsovania.

Dik za info.
jany
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 kvě 2012 16:09

Re: IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Příspěvekod vovi v 21 kvě 2012 17:30

Je třeba v nastavení vypnout (odfajfkovat zaškrtávací políčko) funkci, která to "přepnutí" zajišťuje - obvykle se nazývá "automatický náhled" nebo nějak podobně - záleží na konkrétním překladu v LANG souboru a umístění v menu je závislé na použitém skinu.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Příspěvekod SvoDa v 21 kvě 2012 17:45

jj, už se to řešilo zde viewtopic.php?p=83692#p83692
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Příspěvekod jany v 22 kvě 2012 06:45

Dik za info, pozriem to.

Jany
jany
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 kvě 2012 16:09

Re: IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Příspěvekod Jirkafil v 01 črc 2012 08:57

vovi píše:Je třeba v nastavení vypnout (odfajfkovat zaškrtávací políčko) funkci, která to "přepnutí" zajišťuje - obvykle se nazývá "automatický náhled" nebo nějak podobně - záleží na konkrétním překladu v LANG souboru a umístění v menu je závislé na použitém skinu.

Už tu pátrám delší dobu a nějak se mi nedaří najít řešení mého problému,snad se více dozvím od Tebe.Mám podobný restík,u mé IGO8 - zadám trasu,navigace ukazuje a po několika km se mi vypne automatický přepočet trasy a zobrazená trasa se mi zmenší a ještě otočí vzhůru nohama,tak že šipka mne vede dobře ale ukazuje ne jakoby tu trasu předemnou ale pohled dolů.V nastavení jsem hledal zda se to dá nějak navolit,ale nenšel jsem to nastavení vypnout (odfajfkovat zaškrtávací políčko) funkci, která to "přepnutí" zajišťuje - obvykle se nazývá "automatický náhled",pokud to je ono?Poradíš co dál?
Uživatelský avatar
Jirkafil
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 srp 2011 17:31

Re: IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Příspěvekod Jirkafil v 01 črc 2012 11:29

SvoDa píše:jj, už se to řešilo zde viewtopic.php?p=83692#p83692

Není mi jasné proč nás odkazuješ sem když po zadání požadavku mi to hlásí : Informace
Nebyly nalezeny žádné vhodné výsledky
Uživatelský avatar
Jirkafil
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 srp 2011 17:31

Re: IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Příspěvekod SvoDa v 01 črc 2012 11:32

po zadání jakého požadavku a co a kde se hlásí ?
Doufám, že nezadáváš tu adresu odkazu do adresního řádku internetového prohlížeče, když na ten odkaz lze jednoduše kliknout :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: IGO8 navigovanie - zobrazenie mapy

Příspěvekod Jirkafil v 01 črc 2012 11:58

No řídil jsem shora uvedenou radou "rady a návody + zdejší vyhledávač" klikl jsem na "zdejší vyhledávač" a tam mi to nic nenašlo.

amatér píše:Musím se opakovat ? Předchozí příspěvek necituj !!!
Uživatelský avatar
Jirkafil
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 srp 2011 17:31


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron