Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8+Nové mapy do Evolve Multitraxx

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGO8+Nové mapy do Evolve Multitraxx

Příspěvekod Sergeii v 28 dub 2012 13:54

Zdravím,

Už je to doba co jsem dělal iGO8 do mého PDA s wm 5.0 .. teď jsem sehnal navigaci EVOLVE Multitraxx která má normálně iGO8,ale mapy má přestárlé 2008, mám sehnané nové mapy, jenže nevím jak je aktualizovat nebo kam je umístit, je tu někdo kdo zná Evolve .. ? Nebo by mi vysvětlil co a kam patří a jak to udělat. Díky moc

forum navitym.cz uz moc nefunguje a myslím si že je tam dost staré info :)
Sergeii
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2010 01:59

Re: iGO8+Nové mapy do Evolve Multitraxx

Příspěvekod expertdb v 28 dub 2012 14:16

Mělo by to být stejné . Mapy s koncovkou .fbl přijdou do "content /map". Staré vyhoď a nechej nové

edit. Máš SZ
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron