Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

prosim o radu

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

prosim o radu

Příspěvekod novisek5678 v 26 dub 2012 16:32

prosim o radu . když pokažde zapnu navigaci když vyjiždim tak mi naskoči letecka mapa a v hornim pravem rohu se oběvi letadlo ,když na něho kliknu tak se přepne do 3D pak projedu městem a zase se to hodi na leteckou mapu jak to mam vypnout aby bylo vždy jen 3d nebo 2d diky za odpověd
novisek5678
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2012 15:20

Re: prosim o radu

Příspěvekod SvoDa v 26 dub 2012 16:41

Tvůj dotaz se týká iGO8 nebo Primo ?
Předpokládám, že iGO8.
Pokud je manévr daleko, tak se mapa přepne do 2D a v určité vzdálenosti (nastavené v menu) před manévrem se pak přepne zas do 3D.
Já už iGO8 neměl dlouho spuštěné, ale myslím, že ta funkce se jmenuje režim náhledu, nebo tak něco, tak to vypni.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: prosim o radu

Příspěvekod addam v 26 dub 2012 16:51

A já jen doplním, že pokud máš v navigaci starý navigační program MioMap 3.x (alias iGO2006), tak tam se tato funkce myslím jmenovala "automatický přehled"
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: prosim o radu

Příspěvekod novisek5678 v 26 dub 2012 17:05

SvoDa píše:Tvůj dotaz se týká iGO8 nebo Primo ?
Předpokládám, že iGO8.
Pokud je manévr daleko, tak se mapa přepne do 2D a v určité vzdálenosti (nastavené v menu) před manévrem se pak přepne zas do 3D.
Já už iGO8 neměl dlouho spuštěné, ale myslím, že ta funkce se jmenuje režim náhledu, nebo tak něco, tak to vypni.



diky je to igo8
novisek5678
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2012 15:20

Re: prosim o radu

Příspěvekod amatér v 26 dub 2012 20:23

V iGO8 se to dá vypnout v nastavení.
Nastavení/ Navigace/Automatický přehled
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: prosim o radu

Příspěvekod Jirkafil v 01 črc 2012 11:33

SvoDa píše:Tvůj dotaz se týká iGO8 nebo Primo ?
Předpokládám, že iGO8.
Pokud je manévr daleko, tak se mapa přepne do 2D a v určité vzdálenosti (nastavené v menu) před manévrem se pak přepne zas do 3D.
Já už iGO8 neměl dlouho spuštěné, ale myslím, že ta funkce se jmenuje režim náhledu, nebo tak něco, tak to vypni.

Jo,jo asi to tak je,náhled se mění ze 3D na 2D a zpět ale kde najdu v iGO8 ten režim náhledu?
Uživatelský avatar
Jirkafil
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 srp 2011 17:31

Re: prosim o radu

Příspěvekod SvoDa v 01 črc 2012 11:34

Vždyť to píše amatér v příspěvku před tebou :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: prosim o radu

Příspěvekod Jirkafil v 01 črc 2012 11:46

No jo,ale já mám v nastavení jen Nastavení/ Navigace/Zobrazit plohu na silnici/Přepočet trasy při sjetí/Automatické sledování/Režim náhledu 5 s - Vyp. Automatický přehled nemám
Uživatelský avatar
Jirkafil
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 srp 2011 17:31

Re: prosim o radu

Příspěvekod SvoDa v 01 črc 2012 11:48

je to pravděpodobně ten Režim náhledu, asi to máš jinak přeloženo (jiný lang), ale to je nepodstatné
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: prosim o radu

Příspěvekod Jirkafil v 01 črc 2012 11:51

Takže zruším zakliknutírežimu náhledutrasy?Na mně musíš víc polopaticky,je mi 54 let a tolik mi to nejde,díky za pochopení,Jirka

amatér píše:Tak za prvé, předchozí příspěvek se necituje !!!
za druhé, kolem padesáti, a víc, je většině z nás na tomto fóru, nevidím v tom žádný hendikep.
Uživatelský avatar
Jirkafil
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 srp 2011 17:31

Další

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků