Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo8 v NAVON N560

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGo8 v NAVON N560

Příspěvekod Tomas_2002 v 18 dub 2012 11:43

Tak jsem vyzkoušel vše co jste poradili.

Textový soubor navigace v pohodě vidí, takže karty budou v pořádku.

Vyzkoušel jsem následující 2 postupy, které poradil Adam:

verze 1.

verze 1.jpg


verze 2.

verze 2.jpg


zkoušeno na iGO Primo™1.2 v9.2.0.191493

Tak už jsem rozchodil verzi Nav N Go iGO8 v8.3.5.193799 - verze z ALDI Go Cruise 4305...zatím jen anglicky, tak uvidíme, zda se mi podaří postoupit. Nechápu, proč funguje jen tato verze

EDIT: No, tak už to funguje naprosto v pohodě. Nechápu proč, ale z asi 20 verzí co jsem našel fungovala pouze tato. Přidal jsem češtinu a jede to v pohodě. Oběma způsoby - jak ve složce MobileNavigator se spouštěcím souborem mobilenavigator.exe tak ve složce amigo spoštěným přes amigo_pna.exe.

Děkuji mockrát všem za spolupráci
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Tomas_2002
 
Příspěvky: 34
Registrován: 24 zář 2009 16:37
Bydliště: Litomyšl

Předchozí

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron