Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Igo8 v Magellan 1200

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Igo8 v Magellan 1200

Příspěvekod sr71 v 25 bře 2012 19:31

Dobrý večer,
mám přístroj Magellan RoadMate 1200
Kód: Vybrat vše
http://www.magellangps.com/Products/Previous-Models/Magellan-RoadMate-1200-US

(verze Igo8 je 8.3.2.64873). Zajímalo by mě jakým způsobem je tam nahraný SW. Mapy a soubory pro IGO8 jsou nahrány na SD kartě, ale i bez vložené SD karty naběhne úvodní obrazovka Igo (po stisknutí "start" to už dál nenaběhne). To znamená že nějaké systemové soubory musí být nahrané i v paměti přístroje, ale nevím jak bych se k nim měl dostat (a jakým způsobem se tam nahrály), protože přes USB kabel to nelze a jiný způsob mě nenapadá.
amatér píše:Pravidla fóra
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
sr71
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 bře 2012 19:01

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků