Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo 8 přechod z WM na Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod standys.cz v 02 úno 2012 22:17

Zdravím Vás,
Před 2ma roky jsem si koupil originál iGO8 pro PDA a telefon MIO K70 s operačním systemem WM 6.1 a jsem moc spokojený stouto navigací. Bohužel telefon šel do věčných lovišť a já zvažuji koupi odolného telefonu Samsug Galaxy XCover. Chtěl jsem se Vás jako zkušených uživatelů zeptat, zda v novém telefonu bude fungovat původní navigace, nebo jestli je možné nějakým způsobem udělat aktualizaci na ofiko stránkách iGo. Nebude mi vadit, něco zaplatit, protože jsem s touto navigací nadmíru spokojený. Moje nevýhoda je, že nejsem zdatný v angličtině a jiných jazycích, abych to vystudoval ze stránek naiextrans, kde se údajně aktualizace provádí.
Moc všem děkuji za odpovědi.
Standys
standys.cz
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 úno 2012 21:50

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod amatér v 02 úno 2012 23:08

Jde o telefon s os. Android, původní iGO8 na tom nerozchodíš. Pro os. Android, je aplikace iGO MyWay, která se dá stáhnout pomocí android marketu.
Informace získáš třeba zde:
Kód: Vybrat vše
http://ladinek.com/android-igo-my-way
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod humbuk v 04 úno 2012 20:07

Pro Android oficiálně žádné IGO v jakékoliv podobě neexistuje, tudíž ani na Andriod Marketu nic nepořídíš, jediné možné jsou warez fóra a pod., kde je různě upravované iGO MyWay, které je použitelné pro Andriod. Doporučuji verzi od "Luboz" a skin dle libosti...
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod standys.cz v 17 úno 2012 17:08

Moc děkuji všem za odpověď. To mě mrzí, že výrobci takovéto dobré navigace nereagují na trh, kde je android silným hráčem na trhu...
standys.cz
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 úno 2012 21:50

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod adrian.gulo v 17 úno 2012 17:41

Podľa maďarských zdrojov sa na jar má objaviť oficiálna 1. verzia iGO Primo na Android systém. :P
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod luboz v 11 črc 2012 12:21

Primo pre android je uz naozaj vonku a mozno do konca mesiaca bude "poliecena" verzia...
luboz
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11 kvě 2011 08:15

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod a.mroz v 11 črc 2012 20:57

Tesim se jak malej kluk na noveho kacera. Uz aby to bylo... Otazkou bude i jakou verzi androida bude podporovat. Momentalne mam v HTC Desire S Gingerbred a v nejblizsich dnech ma prijit aktualizace na ICS. Pockam s aktualizaci az jak se vyklube androidi Primo. Mozna to bude prvni aplikace kterou do tohoto telefonu koupim :-)
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod vovi v 11 črc 2012 21:10

Nesmíme ani naznačovat, ale samotný originální EXE (tedy APK, ehm) nemá s ICS problémy a v pohodě běží (mám na SE Xperia Neo ICS 4.0.4). Zatím jsem nenarazil na nic, co by nefungovalo nebo nějak drhlo. Jde ale samozřejmě o neupravený originál, takže na spoustu věcí není licence a jde jen o pokusy. Ale hračka je to pěkná!! :D

A moje kdysi vyslovená domněnka se potvrdila - Xperie umí přijímat i Glonass a Primo to umí používat! Na záchodě v posledním patře paneláku pod plechovým světlíkem 9 - 12 satelitů. :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod luboz v 11 črc 2012 21:22

a.mroz píše:Mozna to bude prvni aplikace kterou do tohoto telefonu koupim :-)

Tak to sa obavam ze nie. Nechapem politiku "vyrobcu", preco to ponuka len vyrobcom a nie aj koncovym uzivatelom. Myslim ze by bolo dost takych, co by si to kupili. Takto maju smolu...
Btw, na ICS som zaregistroval, ze niekto ma problem so svox tts (ktory je mozne vyuzivat aj v iGO) - i ked nevedel potvrdit ze aj s trialom z marketu, kedze ten uz ma vycerpany.
luboz
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11 kvě 2011 08:15

Re: iGo 8 přechod z WM na Android

Příspěvekod vovi v 11 črc 2012 21:36

K tomu SVOX hlasu jsem se ještě nedostal. Koupený ho mám, jen jsem ho zatím pod ICS nenainstaloval. Teď se chystám na instalaci nové ROMky, tak zatím tyhle "nepodstatné drobnosti" musejí počkat; stejně bych je pak musel instalovat znovu.
Ale v menu se evidentně s použitím TTS hlasu počítá...
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Další

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron