Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Změna ikon POI

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod Dave1 v 03 pro 2011 15:52

Tak jak je možné,že před tím jsem je ve staré navi měl? přístroj byl od Asusu a orig ikony se mi tam zobrazovali?
Sice jsem jí prodal ,ale asi bych si mohl nechat poslat ty dva zazipované soubory( Branding a Data) Myslíš že když je vyměním,tak to bude fungovat? Nebo spíš jenom nakopírovat obsahy těch dvou složek(common a icons).

dík
Dave1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 03 pro 2011 12:00

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod amatér v 03 pro 2011 16:12

Nemůžeš po mně chtít abych ti poradil na základě tvých otázek. Je to takové chaotické. Snažil jsem se z tebe dostat informace, které potřebuji proto, abych ti mohl poradit. Místo konkrétní odpovědi dostanu pouze další otázku. Ono to není tak jednoduché jak si představuješ. V případě POI nejde o mapy, ale o soubory s koncovkou .poi. Já přece nevím, co jsi měl v Assusu, nevím co máš za přístroj dnes, nevím co znamená "měl jsem tři stránky, teď je jich devět" ...

Mezi tím jsem ji jen tak zkoušel ikony obchodů, je to z PRIMO, ale na iGO8 to funguje také
obr_98.jpg
obr_99.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod Dave1 v 03 pro 2011 16:31

Přístroj mám S550HD .
ty stránky jsem měl namysli takto: když jsem koukal na ty ikony bez tvých souborů co jsi poslal,tak jsem tam měl jen tři stránky základních ikonek. Po té co jsem přidal tvé soubory do DATA.zip jsem těch stránek s ikonkama měl 9 a viděl jsem u těch tvých ikonek ty orig obrázky.
Ted jak jsem již psal jsem tam nahrál mapy od TA 2010.06 a ty od NQ jsem přesunul do počítače.
Poi jsem tam taky nasypal od TA.

Omlouvám se za chaotiku.... nemám rád když mi něco nejde.....
Dave1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 03 pro 2011 12:00

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod amatér v 03 pro 2011 16:40

Mapy TA nepoužívám, ale mělo by stačit ze souborů poi_brand_xxx.icons odstranit všechny zápisy automotive, např. zápis
[Automotive.Petrol_Station.Shell]

přepsat na:
[Petrol_Station.Shell]

potom se ikonky budou zobrazovat u .poi od TA.

Důležité je také odstranit všechny ikonky, které jsi tam nakopíroval z poi.cz. Pokud to bude chodit, můžeme pokračovat, pokud ne, musíme nejdříve odstranit příčinu problému.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod Dave1 v 03 pro 2011 17:24

Kde ty soubory najdu? nejsem tak zdatnej.....
Dave1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 03 pro 2011 12:00

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod amatér v 03 pro 2011 17:52

V tom archivu, který jsem poslal.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod Dave1 v 03 pro 2011 18:33

Mam tam soubory ve složce common : poi_brand_petrol(dealer).spr(bmp, 2.bmp,2.spr)
ve složce poi :
poi_brand_petrol.icons
poi_brand_dealer.icons
poi_generali.icon
poi_brand_dealer_service.icon

To co jsi psal tam nemám.....
Dave1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 03 pro 2011 12:00

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod Dave1 v 04 pro 2011 21:39

Mohl bys poslat ten skin GJ nebo dimka?
Chtěl bych to vyzkoušet ....

viz níže co jsi psaL....

DĚKUJU
3) dá se to i bez práce, jen je potřeba používat skin, který ti to umožní, např. dimka.[/quote]
Dave1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 03 pro 2011 12:00

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod amatér v 05 pro 2011 08:29

Tvůj problém pravděpodobně není ve skinu, ale v tom, že jsi někde, něco špatně přidal nebo odstranil. Použij jiný neupravený data.zip.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Změna ikon POI

Příspěvekod Dave1 v 05 pro 2011 22:04

S data zip jsem udělal jen to co jsi mi napsal ty,když to padalo ,jen jsem to uvedl do původního stavu jinak jsem nic neodstraňoval a ani nepřidával.... je mi divný že nevidím ani v menu nastavení co tam mam za skin. v té poslední navi jsem tam měl dva (defeaut, a dímka)
Ale navi funguje bez problémů..... jen ty ikony jsou ošklivý....
Dave1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 03 pro 2011 12:00

Předchozí

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků