Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MP3Player v iGO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: MP3Player v iGO

Příspěvekod SvoDa v 14 črc 2011 06:19

Cesta č. 2, přes menu externích programů, jde pochopitelně i u origo skinu, ale my jsme s IvoK, do našich úprav dali ty tlačítka do rychlého menu, jelikož je k nim rychlejší přístup, když si chceš např. spustit hudbu za jízdy, nemusíš toho tolik proklikat
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: MP3Player v iGO

Příspěvekod Dinous v 14 črc 2011 11:27

Tak super uz sem to konecne pochopil udelal jsem si cesty na tlacitka dle potreby, nebude zpomalovat prehravani MP3 pri navigovani na me cine??
JInak diky moc za tvoji trpelivost, :-)
GPS noname, made in China
CPU: Centrality Atlas IV 500MHZ Processor
SiRF ATLAS IV Inside
SDRAM: 64M
Memory:Built in 4GB, support TF card up to 8GB TF extended
Dinous
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2010 08:43

Re: MP3Player v iGO

Příspěvekod SvoDa v 14 črc 2011 11:31

jestli se to bude zpomalovat na tvé číně nevím, na mém Mio, které bylo vyrobeno tamtéž :lol: se nic nezpomaluje.

P.S. blahopřeji k pochopení problematiky a není zač ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: MP3Player v iGO

Příspěvekod Dinous v 14 črc 2011 17:23

Tak jsem ten upraveny GJ nahral do druhe uplne same navi a pred skoceniim do obrazovky iGO mi to napise chybu
navi.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GPS noname, made in China
CPU: Centrality Atlas IV 500MHZ Processor
SiRF ATLAS IV Inside
SDRAM: 64M
Memory:Built in 4GB, support TF card up to 8GB TF extended
Dinous
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2010 08:43

Re: MP3Player v iGO

Příspěvekod SvoDa v 14 črc 2011 17:38

jestli to před úpravami běželo, tak hledej problém ve svých úpravách a znovu je pořádně zkoukni.
Nejspíš jsi někde při těch úpravách zapomněl, nedopsal či smazal nějaký důležitý znak , < > " = atp
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: MP3Player v iGO

Příspěvekod Dinous v 14 črc 2011 19:59

Tak jsem to udelal jednoduse vsechny moje soubory z 1 navi jsem nahral na druhou a jede to , kde byl zasek uz nebudu resit , jsem rad ze se to povedlo.
Takze doufam ze timto toto tema uzavru, a je zde navod pro ty dalsi co by to hledali :-)
jen malej dotazek
toto jsou nejaka tlacitka primo v menu pro ovladani playeru??
<BUTTON btnM_PlayPlay x=-10 y=100 visiblemodel="!oasis.media.audioplayer.is_playing" enabledmodel="oasis.media.audioplayer.list.size>0" bmp="ui_igo8_da/oasis/480_272/gfx/media/btn_play.bmp#3" onrelease='run sc_MediaPlay'>
; <BUTTON btnM_PlayPause x=-10 y=100 visiblemodel="oasis.media.audioplayer.is_playing&!oasis.media.audioplayer.is_paused" bmp="ui_igo8_da/oasis/480_272/gfx/media/btn_pause.bmp#2" onrelease='run sc_MediaPause'>
; <BUTTON btnM_PlayUnpause x=-10 y=100 visiblemodel="oasis.media.audioplayer.is_playing&oasis.media.audioplayer.is_paused" bmp="ui_igo8_da/oasis/480_272/gfx/media/btn_play.bmp#3" onrelease='run sc_MediaUnpause'>

??
GPS noname, made in China
CPU: Centrality Atlas IV 500MHZ Processor
SiRF ATLAS IV Inside
SDRAM: 64M
Memory:Built in 4GB, support TF card up to 8GB TF extended
Dinous
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2010 08:43

Re: MP3Player v iGO

Příspěvekod Ivo K v 15 črc 2011 12:31

Toto jsou tlačítka pro přímé ovládání přehrávače mp3, který je přímo součástí programu iGO8. Tedy pro verzi iGO8 :arrow: 8.3.1.53558.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron