Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s IGO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Problém s IGO

Příspěvekod SirSteve v 12 čer 2011 12:17

Zdravím mám problém s navigací. Před časem jsem dával do navigace nějaký nový mapy a od té doby mi nejde vůbec navigace spustit. Dostanu se pouze do hlavního menu. Nemohl by mi někdo třeba poslat (třeba přes Ulož.to) kompletní program do navigace?? předem děkuji za rady a typy. Sir
SirSteve
 
Příspěvky: 6
Registrován: 12 čer 2011 12:10

Re: Problém s IGO

Příspěvekod SvoDa v 12 čer 2011 12:59

to bys musel nejdřív ale napsat, co máš za typ a verzi přístroje.

Jistě se dá sehnat firmware, ale nečekej, že na tomto fóru ti někdo bude posílat navigační software s mapami, atp., co podléhá autorským právům, jelikož viewtopic.php?p=64679#p64679
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s IGO

Příspěvekod SirSteve v 12 čer 2011 13:19

Kupoval jsem jí na Aukro.cz a snad to bude OGI my Way ale teď u sebe nemám krabičku tak nevím
SirSteve
 
Příspěvky: 6
Registrován: 12 čer 2011 12:10

Re: Problém s IGO

Příspěvekod SvoDa v 12 čer 2011 14:13

Tos to tedy upřesnil :D
myslíš nejspíš iGO My Way a ne OGI. Kupoval jsi to na Aukru, tak zkus kontaktovat prodejce, třeba zálohu má ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s IGO

Příspěvekod tomasii v 12 čer 2011 17:20

Myslím, že je to velmi pravděpodobné (že zálohu má), prodávají se tam jen věci, které zcela odpovídají licenčním ujednáním. :?
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Problém s IGO

Příspěvekod dedekjuro v 25 zář 2011 17:26

Prosím o pomoc!
Dostal jsem autonavigaci Mio "Moov M400", ale je už zasahované do nastaveni, a částečně upravené na iGO8.
Jestli by to bylo možné, prosím o originální software Mio cz nebo sk s úpravou na iGO Primo.Jsem úplný lajk co se tohodle týká, tak nevím co a jak spravit a nastavit sys a ini už vůbec ne.Vidím, že jsou tu odborníci kteří tomu opravdu rozumí a jsou ochotni pomoct.Jestli to pujde prosím o radu, ale nejlepší pro mě by bylo, kdyby sem mohl někdo upnout celý soubor adresářú, které bych jen vložil do paměti navigace.Paměť má 2GB.
Předem moc děkuji za ochotu.
dedekjuro
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 zář 2011 16:34

Re: Problém s IGO

Příspěvekod happy66 v 25 zář 2011 17:34

V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software a mapy, nebo odkazy které by k nelegálnímu obsahu směřovaly. Pokud zde najdete nelegální obsah, tak prosím informujte moderátory - neprodleně bude provedena náprava a viník bude varován (případně vyloučen).
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Problém s IGO

Příspěvekod tomasii v 25 zář 2011 17:42

Pokud nemám zálohu (což není můj případ), tak použiji instalační medium dodávané s navigací. Pokud prodejce instalační medium nedodává s navigací, tak se obrátím s žádostí o pomoc přímo na něj.
Doporučuji se obrátit na prodejce, popřípadě na darovatele. Jinak se jedná o tzv. Danajský dar. Vím, že toto není asi rada, kterou očekáváš, je to ale standardní postup :shock:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Problém s IGO

Příspěvekod dedekjuro v 26 zář 2011 20:48

Tak to jsem opravdu nečekal. :( Co se dá ale dělat. :( :(
dedekjuro
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 zář 2011 16:34


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků