Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Igo 8 8.3.2.x hlášení omezení rychlosti

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Igo 8 8.3.2.x hlášení omezení rychlosti

Příspěvekod janna68 v 18 dub 2011 19:33

Zdravím mám problém.
Vše fungovalo jak má aktualizovala jsem mapy na NQ 2010/Q4 a od té doby mi navigace nehlásí překročení rychlosti. V nastaveni tuto volbu mam zaškrtnutou a když rozkliknu ty 3 tečky tam mám zaškrtnutou jak hlasovou signalizaci, tak i vizualni. Kde by mohla být chyba ? Mohou být mapy bez zapsaných rychlosti ?
janna68
 
Příspěvky: 15
Registrován: 18 úno 2011 19:04

Re: Igo 8 8.3.2.x hlášení omezení rychlosti

Příspěvekod SvoDa v 18 dub 2011 19:55

Ano, tyto údaje nejsou všude, a výrobci map s nimi zařali šetřit. Když ale pojedeš na frekventovanějších silnicích, rychlostní limity na nich budou.
Absence limitů v některých ulicích měst, či na silnicích nejnižších tříd však nemá vliv na správnost výpočtu času jízdy a dojezdu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Igo 8 8.3.2.x hlášení omezení rychlosti

Příspěvekod janna68 v 18 dub 2011 20:01

To ano ale ja dnes jezdila po praze a snad jen u slavie mi to zahlasilo jinak ani tuk a ja to vyuzivam hlavne u tech 30km/h a podobnych omezeni po praze. Mela jsem mapy 2010/Q3 a tam slo vse ted 2010/Q4 a nehlasi mi nic.
janna68
 
Příspěvky: 15
Registrován: 18 úno 2011 19:04


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků