Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Úprava branding a data.zip

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Úprava branding a data.zip

Příspěvekod slava68 v 25 led 2011 13:19

Zdravím a prosím o radu.Mám IGO 8.3.4.102680 a rozlišení autorádia s navigací 480x272.
Mohu v Branding a Data.zip nechat adresáře jen 480x272 ? Tím myslím odstranit ostatní rozlišení,aby se tyto zipy zmenšily.
Díky Sláva
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod SvoDa v 25 led 2011 13:30

Ano. jen to dělej nástroji, který ti .zip nepoškodí, čili např. TotalCommander, winrar, winzip, atp. a ani to předtím nemusíš rozbalovat a po výmazu zabalovat.

Samozřejmě tam musí zůstat adresář common a icons a předem si to zazálohuj ;) .
Naposledy upravil SvoDa dne 25 led 2011 13:53, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod slava68 v 25 led 2011 13:53

Ano to jsem měl na mysli Tcomander.
Ještě prosím o pomoc,protože se s tím peru už dvě noci.Mám tu verzi IGO 8.3.4.102680.Chci si dát nový mapy a poi body,tak jsem si řekl,že zkusím i novější verzi IGO 8.3.4.
Nikde jsem nenašel v čem jsou ty novější lepší 117940 a 142975.Jsou tam nějaký rozdíly,vylepšení ?
Pokud ano stačí mi přepsat starý soubor IGO.exe tím novým a musím dát s té novější verze i branding a data.zip ?
Díky moc
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod SvoDa v 25 led 2011 13:57

rozdíly jsem nezaznamenal, jen u některých přístrojů (např. MIO) se chod programu značně zpomaluje (pomalé reakce až téměř zatuhnutí) při chodu TMC, ale to už jsi zde asi četl, popř. tě to nemusí zajímat, pakliže MIO nemáš či TMC na něm nepoužíváš.
Takže ano, stačí .exe, ale doporučuji i data.zip popř. i branding.zip.

P.S. kvůli novým mapám nemusíš měnit verzi iGO8. To je otázka jen licence :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod slava68 v 25 led 2011 14:16

Díky,poslední ještě co mi napadlo jaký bys mi doporučil skin od Gurjona /jeho stránky jsou mrtvý/ pro 480x272.
Já mám nějakou verzi 6.14 beta3 asi 2000kb ,ale,co jsem stáhnul ty novější verze IGA tak je GJ6.17p_LT GJ6.17p_LT_HiRes obě 1029kb, není to málo těch 1029 nebo ve Skinu obě ty GJ6.17p ?
Nemáš nějaký print screen z IGO8.3.4. hlavního adresáře co tam určitě musí být za soubory a složky ?
Nemám TMC mám rádio Sencor 9204.

Díky za trpělivost a ochotu.Sláva
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod SvoDa v 25 led 2011 14:19

co se týče struktury data.zip
data.jpg
ui_igo8_da.jpg

a co se týče skinu gurjon pro iGO8, tak se koukni sem viewtopic.php?f=12&t=223&start=0 najdeš tam nejen origo gurjon skiny, ale i jejich "místní" úpravy
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod slava68 v 25 led 2011 14:33

Já měl na mysli takový to screen viz obr.
IGO.JPG
IGO1.JPG


Z tohoto jsem myslel co musí být obsaženo v IGO8.Nemám TMC. Díky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod SvoDa v 25 led 2011 14:51

já tam mám třeba toto
igo.jpg
, ale ono záleží i na skinu či scheme např. s themechangerem, které potřebují nějaké své adresáře v hlavní složce iGO8.

hodně návodů a věciček kolem nastavení a struktur adresářů najdeš na
Kód: Vybrat vše
www.tomasii.cdc.cz/

P.S. myslím, že na velikosti zdejších obrázků nezáleží ;) Jde o to, aby byly čitelné a zároveň "nezavazely" či nezabíraly moc prostroru ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod slava68 v 25 led 2011 14:57

Ještě jednou díky.
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod slava68 v 26 led 2011 22:46

Zdravím,nechci zakládat další téma a dovolím si dát různé dotazy do jednoho téma,děkuji.
1/ dotaz na Poi - mohou být poi body od TA a Cedy v jednom adresáři content/poi .Ty od cedy tam chci kvůli číslům pop.
Nebo mám nechat jenom jedny,který radíte ?

2/ Building - našel jsem několik czech dll. nevím,který nechat,mapy mám TA.

3/ Speedcamera - který ze souborů mám dát do content/speedcamera,pouze ten textový,který můžu stáhnout na poi.cz pro Čr,což mi stačí nebo tam musí
být i zbylé dva spdb. a spdu ? Igo 8 kopíruji z karty do win ce 5,takže žádná instalace.


4/ Skiny - Musí být nějaký skin v content/skiny nebo už je obsažen v něj. složce asi datazipu ? Pokud bych vybral nějaký ze skinů na obr. jak ho tedy správně zadat do adresářů IGA 8.3.4 ? jaký z těchto skinů byste mi doporučili nemám TMC. Když je to ten fullpack co všechno obsahuje,to se nechává celý ? Mám rozlišení 480x272

Děkuju za odpověď a rady,hodně jsem toho na fórech pročítal,ale tady bych si nechal poradit od zkušenějších. Díky
Nevím.JPG
Nevím.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Další

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron