Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Úprava branding a data.zip

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod amatér v 26 led 2011 23:02

1) POI můžeš mít pro jeden stát několik, ale pak budeš mít většinu POI zdvojenou, já používám jen ty od CEDA s čísly domů. Pokud používáš mapy od CEDA nebo NQ, je ten velký soubor POI už zbytečný, mapy těchto dodavatelů už mají své soubory *.fpa (databáze čísel domů), pokud používáš mapy TA a čísla domů chceš, nic jiného ti nezbývá.

2) O budovách se dozvíš zde

3) radary jsou zde

4) umístění skinů je ve složce content/skin.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod slava68 v 27 led 2011 10:53

Pročetl jsem to,ale moudrej z toho u těch skinů nejsem.Igo samo o sobě nějaký skin obsahuje a když budu chtít jinej skin tak ho dám pouze do content/skin?
Například od Gurjuna nějaký fullpack,který obsahuje i moje rozlišení ? Potom by se mi mělo v menu navigace zobrazit vzhled a já můžu ten skin aktivovat ?
Díky
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod SvoDa v 27 led 2011 11:14

v podstatě ano. U Gurjona však fullpack není skin, ale např. verze (aktuální) GJA_v2.24_480x272_FullPack.rar obsahuje kromě skinu pro den GJA_v2.24D.zip a pro noc GJA_v2.24N.zip (oba patří do složky content/skin i adresář utility (patří přímo do hlavní složky Primo) se soubory, doporučené zápisy do sys.txt ,které jsou pro chod skinu potřeba.

Mnoho užitečných informací co kam patří najdeš zde
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/testovaci/stru%C4%8Dny_uvod.html
a pokud tě zajímá zrovna Gurjon, tak přímo ve vlákně o
Gurjon skinu viewtopic.php?p=48056#p48056 nebo jsou tu vlákna o
skinu amatér (úprava pouze data.zip bez samostatných skinů viewtopic.php?f=77&t=1472&start=0 nebo
úprava fmilan&amatér - úprava branding bez zásahů do data.zip a bez skinů viewtopic.php?f=77&t=1574&start=0
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod slava68 v 27 led 2011 11:40

Ahoj,díky za odpověď.

Prosím ještě k těm mým předchozím otázkám ohledně radarů pro ČR.Stačí mi teda stáhnout jen ten texťák z Poi.cz a dát do Speedcamera a igo si pak vytvoří soubor spdb,nebo ten spdb obsahuje jiný hlášky ?

U toho buildingu 3dll jen pro čechy na předhcozím obr. mám nechat poslední od Ta nebo bys mi radil nějakej jinej ?

A poslední,co by mě zajímalo,včera jsem zkoušel dát úvodní obrázek do data zipu loading.Můžu ten datazip rozbalit ve winraru vyměnit obrázek za původní loading a potom to zase ve winraru zabalit do zipu nebo se to musí dělat přes TC ? Díky
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Re: Úprava branding a data.zip

Příspěvekod deusexx v 27 led 2011 19:41

slava68 píše:Ahoj,díky za odpověď.
..........A poslední,co by mě zajímalo,včera jsem zkoušel dát úvodní obrázek do data zipu loading.Můžu ten datazip rozbalit ve winraru vyměnit obrázek za původní loading a potom to zase ve winraru zabalit do zipu nebo se to musí dělat přes TC ? Díky

Nejlepší to je dělat v TC.Jenom klikáš na data.zip a až se dostaneš na to *.bmp,tak si ho tam z druhýho okna F5kou překopčíš.Pak se z data.zip vyklikáš ven a pokud máš namapovaný soft na zipování,tak se ti to samo všechno udělá.Je to bez problémů.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Předchozí

Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků