Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jak instalovat IGO8 do mob GIGABYTE gsmart S1205

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Jak instalovat IGO8 do mob GIGABYTE gsmart S1205

Příspěvekod merlinanex v 27 srp 2010 21:45

Používám IGO8.3.1.57021 v PDA Acer n310 a pokusil jsem to přeinstalovat do nového mobilu GIGABYTE gsmart S1205 ale po spuštění mi vyskočí chybová hláška: Failed to open file: ui.igo8_da/common/scheme.ui
použil jsem i dimka_hd.zip ale mevím kde dělám chybu- Rozlišení je 240x400. Děkuji

PS: případnou radu v případě nutnost bych ocenil vysvětlit podrobněji, nejsem v těchto věcech zbehlý. Děkuji

Igo8 funguje v mob Gigabyte ve verzi 8.3.4, ale často mi padá a restartuje se mi celý systém. Děje se to převážně pokud chci zvolit cestu mimo mapu ČR a SR. Stačí i když se na to mapu podívám a přiblížím.
Naposledy upravil merlinanex dne 30 srp 2010 09:47, celkově upraveno 2
merlinanex
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 srp 2010 20:04

Re: Jak instalovat IGO8 do mob GIGABYTE gsmart S1205

Příspěvekod amatér v 27 srp 2010 21:50

Zkus to nejprve bez skinu, ten můžeš doplnit vždycky, také jde o to, zda máš data.zip a skin, který to tvé rozlišení podporuje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků