Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jak nainstalovat igo8 do navigace Navon N470

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Jak nainstalovat igo8 do navigace Navon N470

Příspěvekod JIDO v 18 srp 2010 14:43

Zdravim vsechny mam problem s navigaci.Kamarad ji mel pujcenou a omylem mi asi smazal nejaky soubor na sd karte.
Jakmile zapnu navigaci a chci ji spustit napise mi to total error.Tak se chci zeptat jestli se da a jak nahrat nova navigace igo8.
Predem diky za kazde info. :oops: :oops: :oops:
JIDO
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 srp 2010 14:37

Re: Jak nainstalovat igo8 do navigace Navon N470

Příspěvekod addam v 18 srp 2010 15:18

Už se to zde řešilo milionkrát - pokud sis smazal nebo poškodil data na originální SD kartě tak si nyní udělej obnovu dat ze zálohy.

Pokud sis zálohu originální SD karty neudělal, tak máš problém a v takovém případě se alespoň podívej jestli na SD kartě máš složku LICENSE a v ní licenční soubor. Pokud tam je, tak mi zavolej, nadiktuješ mi název svého licenčního souboru a já Ti ze svého archivu zkusím někam uploadnout chybějící data. V podstatě všechna data jsou nahraditelná, protože se v posledních cca sedmi letech snažím udržovat si archiv obsahů navigací které mi procházejí rukama (právě pro případ že si zákazník vymaže, nebo poškodí data a nemá zálohu). Jediný soubor, který je nenahraditelný, je právě licenční soubor (xyz.lic, nebo xyz.lyc), který je generovaný a vázaný na unikátní ID číslo SD karty, nebo na unikátní ID číslo přístroje (podle modelu, značky a výrobce navigace). Takže pokud licenční soubor na kartě máš, tak by se "oprava" na dálku měla povést...

Pokud ovšem na kartě nemáš ani licenční soubor, tak nezbývá nic jiného, než se pokusit tento licenční soubor obnovit pomocí nějakého software pro obnovu smazaných dat.
A až ho (pokud ho) obnovíš, tak mi zavolej a nadiktuješ mi jeho jméno a já Ti pošlu zbytek obsahu dat.

Pokud vše selže a licenční soubor se Ti nepodaří získat, nebo obnovit, tak jsi v pasti a v takovém případě si můžeš koupit nový navigační program, nebo si někde stáhnout kradenou (cracknutou) verzi, což je nečestné, nesportovní a nelegální ;-)

A na závěr jako vždy dodávám toto:
• Navigační program iGO8 a mapové soubory jsou licenčně vázány na unikátní výrobní číslo originální paměťové karty (SD). Z jiné, než originální, SD karty tedy navigační program spustit nelze (jedná se o běžnou „proti-pirátskou“ ochranu). Originální SD kartu tedy dobře opatrujte a neztraťte ji! Dále důrazně doporučujeme, abyste si ve vlastním zájmu, zazálohovali obsah originální paměťové karty do počítače (nebo na CD/DVD), pro případ že byste si obsah originální karty v budoucnu třeba omylem smazali. Totéž se týká také SD karty s turistickým programem SMARTMAPS (pokud jste si jej zakoupili).
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Jak nainstalovat igo8 do navigace Navon N470

Příspěvekod stenli v 26 črc 2011 20:34

Dobrý den. Mám podobný problém. Koupil som si čínsku navigáciu na internete a pri spúšťani sa zobrazí " Error, Out of memory"
Pravdebodobne som v zložke CONTENT niečo vymazal,mohli by ste mi prosím pomôcť.
Mam program iGO 8 2009
Ďakujem
stenli
 
Příspěvky: 10
Registrován: 31 led 2011 16:57

Re: Jak nainstalovat igo8 do navigace Navon N470

Příspěvekod jeruzaleman v 06 úno 2012 10:25

addam píše:Už se to zde řešilo milionkrát - pokud sis smazal nebo poškodil data na originální SD kartě tak si nyní udělej obnovu dat ze zálohy.

Pokud sis zálohu originální SD karty neudělal, tak máš problém a v takovém případě se alespoň podívej jestli na SD kartě máš složku LICENSE a v ní licenční soubor. Pokud tam je, tak mi zavolej, nadiktuješ mi název svého licenčního souboru a já Ti ze svého archivu zkusím někam uploadnout chybějící data. V podstatě všechna data jsou nahraditelná, protože se v posledních cca sedmi letech snažím udržovat si archiv obsahů navigací které mi procházejí rukama (právě pro případ že si zákazník vymaže, nebo poškodí data a nemá zálohu). Jediný soubor, který je nenahraditelný, je právě licenční soubor (xyz.lic, nebo xyz.lyc), který je generovaný a vázaný na unikátní ID číslo SD karty, nebo na unikátní ID číslo přístroje (podle modelu, značky a výrobce navigace). Takže pokud licenční soubor na kartě máš, tak by se "oprava" na dálku měla povést...

Pokud ovšem na kartě nemáš ani licenční soubor, tak nezbývá nic jiného, než se pokusit tento licenční soubor obnovit pomocí nějakého software pro obnovu smazaných dat.
A až ho (pokud ho) obnovíš, tak mi zavolej a nadiktuješ mi jeho jméno a já Ti pošlu zbytek obsahu dat.

Pokud vše selže a licenční soubor se Ti nepodaří získat, nebo obnovit, tak jsi v pasti a v takovém případě si můžeš koupit nový navigační program, nebo si někde stáhnout kradenou (cracknutou) verzi, což je nečestné, nesportovní a nelegální ;-)

A na závěr jako vždy dodávám toto:
• Navigační program iGO8 a mapové soubory jsou licenčně vázány na unikátní výrobní číslo originální paměťové karty (SD). Z jiné, než originální, SD karty tedy navigační program spustit nelze (jedná se o běžnou „proti-pirátskou“ ochranu). Originální SD kartu tedy dobře opatrujte a neztraťte ji! Dále důrazně doporučujeme, abyste si ve vlastním zájmu, zazálohovali obsah originální paměťové karty do počítače (nebo na CD/DVD), pro případ že byste si obsah originální karty v budoucnu třeba omylem smazali. Totéž se týká také SD karty s turistickým programem SMARTMAPS (pokud jste si jej zakoupili).


Navigaci Navon N470 mam uz cca 3ti rok. Dostal jsem ji k novemu autu tusim. Mimo sunt baterku neni spatna, ale k memu problemu. Chtel jsem provest update map. Z tohoto duvodu jsem chctel provest zalohu karty. Navigaci jsem pripojil pres kabel k PC. V pocitaci se objevila jako disk. Veskera data jsem tedy prekopiroval do pocitace. Ale od te doby, kdyz zapnu, a vmenu vyberu navigaci, objevi s ena chvili presypaci hodiny a nic. a v menu u uz me to nikam nepusti. Nepomaha ani reset, ani reset do tovarniho nastaveni. Pokud po zapnuti neykusim pustit navigaci, tak zbytek zda se funguje normalne. Nevite kde je problem? CHtel jsem provest update map, ale takhle tezko. Diky za radu.
jeruzaleman
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 úno 2012 10:17


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků