Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém při startu

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Problém při startu

Příspěvekod skodna v 13 srp 2010 14:14

Zdravim všechny přítomné.Stáhnul jsem sei a nainstaloval skin GJ6.16p_da_bg_ADIVOR_3.1__Simple_.zip dp iGO8 a při startu navigace mě na display vyskočí okno s nápisem " FFUIERROR:Unknown object identifier Identifier=[spr_meteo] Script"[Unnamed]" command 0 " po odkliknutí mě vyskočí tabulka s obdobným nápisem " FFUIERROR:Unknown object identifier Identifier=[txt TCdebug] Script"[Unnamed]" command 0 " Po dalším odkliknutí mě doběhne normálně start a nav. běží normálně. Můj kolega má tu samou navigaci Dynavix nano a jemu zase vyskočí v tom samém místě při startu iGO8 okno s nápisem " FFUIERROR:Unknown object identifier Identifier=[sc_TClauch From MAP] Script"[Unnamed]" command 0 " Ještě bych dodal že v navigacích používáme Dejvid III .Může někdo poradit jek ty okna odstranit?
skodna
 
Příspěvky: 7
Registrován: 08 srp 2010 16:30

Re: Problém při startu

Příspěvekod amatér v 13 srp 2010 15:23

Proč nestáhneš jen skin GJ, ty problémy jsou tím, že máš úpravu ADIVOR_3.1, pak musíš stáhnout všechny komponenty, co k tomu skinu patří, a hlavně vědět co kam patří.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém při startu

Příspěvekod skodna v 15 srp 2010 16:58

Ahoj já nevím co ještě by tam mělo přijít . Stáhl jsem si oba soubory a ty jsem dal do igo.Můžete mě prosím přesněji říst co mám kde udělat?
skodna
 
Příspěvky: 7
Registrován: 08 srp 2010 16:30

Re: Problém při startu

Příspěvekod tomasii v 15 srp 2010 20:49

Myslím, že to Mirek napsal jasně; buď stáhni gurjona z tohoto fóra s doplňky, které chceš, nebo totéž rovnou z Gurjonova webu. Na obou místech jsou i popisy...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Problém při startu

Příspěvekod amatér v 15 srp 2010 21:47

Ona totiž ta úprava adivor je od frantíků, jsou to různá scheme pro roční období, počasí..., v našich podmínkách nepoužitelné, já s tím, osobně žádnou zkušenost nemám, proto jsem radil klasický skin.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron