Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

inteligentne zvacsovanie

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

inteligentne zvacsovanie

Příspěvekod markus48 v 13 srp 2010 07:20

vie niekto poradit ako tuto funkciu vypnut s tym ze budem mat stale mapu zvacsenu ?
nechcem ked som na D1 vidiet celu cesku republiku, to mi je nanic, chcem vidiet co ma caka za dalsou zakrutou, v igo6 mi to tak fungovalo v igo8 to neviem nastavit
dik za pomoc
markus48
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2009 08:11

Re: inteligentne zvacsovanie

Příspěvekod SvoDa v 13 srp 2010 07:30

Nejspíš máš zaplý automatický náhled a neprostudoval sis návod na obsluhu iGO8.
Vypíná se v menu - nastavení - navigace - Režim náhledu mapy. Ten se dá vypnout a nebo nastavit vyšší hodnoty, aby tě to házelo z 2D do 3D už daleko před změnou směru.
Jinak, můžeš si být jistý, že jsi-li n náhledu (2D) za další zatáčkou tě nečeká žádná změna směru jízdy, jelikož to už bys byl zase zpět ve 3D, dle toho jaké tam máš nastaveny vzdálenosti pro zap/vyp náhledu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: inteligentne zvacsovanie

Příspěvekod mirek1011 v 09 pro 2010 21:25

Sice je to ze srpna, ale i tak - Markus48 zapoměl poděkovat ... :!:
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: inteligentne zvacsovanie

Příspěvekod tomasii v 11 pro 2010 00:17

Jj. tak už to ve světě chodí. :shock:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků