Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod SvoDa v 19 lis 2009 15:49

@jerry, pokud je to to, co odkazoval vovi, tak
Obsah balení:
- GOCLEVER 5066
- CL nabíječka do auta 12/24 V
- Mapové podklady na paměťové kartě
- Dotykové pero
- USB kabel
- Držák na sklo do automobilu
- CZ manuál
http://www.aaanavigace.cz/goclever-5066 ... pa-42-zemi
http://www.gps-navigace-pda.cz/goclever ... ela-evropa

Síťovou nabíječku tam nevidím, takže jde o porovníní Inputů, popř. Adamův test :D , ale miniUSB samice je na obrázcích na boku přístroje a i v autě se asi bude nabíjet ne z kolíbky ale přímo


addam píše:Flash paměť (MFD) je u DEJVIDa III. pouze malinká - konkrétně cca 200MB

Myslím, že 200MB na iGO8 v MFD s osekaným (tuzemským) content + malý .dem úplně stačí, "velký" content lze mít na SD vč. kolika dalších instalací iGO8 chceš.
Jde tam tudíž namapovat, nebo editovat tlačítka v hlavním menu přístroje pro případné volání spoštěče nebo Totalcommandera, popř. to nějak odemknout?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod addam v 19 lis 2009 17:30

První odpovědi:

1) Nabíjení - DEJVIDA III. nabíjím klasickou síťovou nabíječkou s miniUSB konektorem. Nabíjet ho mohu také USB kablíkem z počítače, ale v takovém případě se navigace přepne do režimu datového přenosu (stejně jako MIO).

2) SDHC karty - zkusil jsem SDHC kartu Kingston 8GB a bez problému funguje.

3) Odemknutí /odblokování/ - ano, DEJVIDA III. jsem odemknul, takže mohu bez problému procházet interní složky pomocí Exploreru, nebo třeba TotalCommanderu. Samozřejmě je možné použít také nějaký spouštěč (patřičně namapovaný).

4) Tlačítko "NAVIGACE" v hlavním menu je směřováno na "MobileNavigator/mobilenavigator.exe" v MFD nebo na paměť kartě - viz. níže.

Pokud vložím do přístroje paměťovou kartu, tak je tlačítko "NAVIGACE" automaticky přemapováno na "MobileNavigator/mobilenavigator.exe" z paměťové karty (pokud tam ovšem taková složka existuje!). To se mi zdá celkem rozumné. V praxi, pokud nebudu používat žádný unlock, nebo spouštěč, tak to bude fungovat následovně - z výroby je v MFD navigační program CARDINALE BlackEdition - takže kliknutí na tlačítko "NAVIGACE" se spustí program Cardinale z MFD (nebo cokoliv jiného co si do MFD nakopíruju a dodržím název složky a spouštěcího exe souboru). No a pokud do navigace vložím paměťovou kartu na které budu mít třeba iGO8 (ve opět struktuře iGO8 = MobileNavigator/ iGO8.exe = mobilenavigator.exe), tak se spustí iGO8.

Samozřejmě je zde i možnost varianty kterou psal SvoDa - tzn. do MFD dám samotný program iGO8 a na paměťovou kartu dám kompletní CONTENT (v takovém případě samozřejmě musím udělat patřičný zápis do SYS.TXT)

Možná jsem to napsal zmatečně, ale ve skutečnosti je to všechno tak jednoduché, že spuštění iGO8 zabere průměrnému delfínovi cca 30 vteřin 8-)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod Jerry v 19 lis 2009 17:42

Addame,
dík za jasné informace. Jdu do toho!
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod fmilan v 19 lis 2009 18:01

Adámku, prosím tě jakými příkazy se spouští audio a video pro přemapování ve spouštěči. Narazil jsem totiž na problém u Dejvida II, že nemůžu spouštěcí soubor najít. Stopro se jmenuje jinak než u Dejvida I (a vyzkoušel možné i nemožné "název.exe", prolezl jsem celý Win a nic jsem nenašel :?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod Jerry v 19 lis 2009 18:18

Ještě jedna otázka.
Připojení k PC je MassStorage nebo přes ActiveSync?
Díky
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod addam v 19 lis 2009 18:41

Standardně je to MassStorage, ale pokud bys chtěl tak je možné (po odblokování) aktivovat v navigaci také režim ActiveSync.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod addam v 19 lis 2009 18:52

fmilan píše:Adámku, prosím tě jakými příkazy se spouští audio a video pro přemapování ve spouštěči. Narazil jsem totiž na problém u Dejvida II, že nemůžu spouštěcí soubor najít. Stopro se jmenuje jinak než u Dejvida I (a vyzkoušel možné i nemožné "název.exe", prolezl jsem celý Win a nic jsem nenašel :?


S fMilanem jsme se právě po telefonu domluvili, že se pokusíme připravit a otestovat spouštěč se základními programy pro DEJVIDA II. a DEJVIDa III.
Teda abych byl upřímný, tak jsem Milánka poprosil ať to připraví na DEJVIDA II. (kterého on má nyní doma) a já to následně upravím a otestuju na DEJVIDovi III.
Je zbytečné tříštit síly a já navíc začínám být mírně opilý :roll:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod leonardoll v 19 lis 2009 20:05

Adame, prosím tě a co výdrž baterie?? Díky.
Uživatelský avatar
leonardoll
 
Příspěvky: 37
Registrován: 16 bře 2009 21:47

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod addam v 19 lis 2009 21:08

DEJVID II. mi zatím vydržel běžet na baterku 2 hodiny a 58 minut s podsvícením naplno.
DEJVID III. se momentálně nabíjí a zítra v práci budu stopovat jeho výdrž ...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navigace DEJVID II. a DEJVID III.

Příspěvekod maiwi v 20 lis 2009 11:32

Lidi, tak to tady čtu a podle toho co píšete o DEJVID III, tak musím říct, že čtu z úžasem a mám o tuto navigaci zájem. Tak snad bude již brzo k prodeji. A nějaké technické info k DEJVID II není ???
maiwi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 26 kvě 2009 11:27

PředchozíDalší

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron