Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

O co jde a jak to funguje...

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Má toto vlákno smysl?

ANO
41
93%
NE
0
Žádná hlasování
NEVÍM
3
7%
 
Celkem hlasů : 44

O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod addam v 19 bře 2009 20:25

Přátelé, založil jsem toto vlákno proto, aby kdokoliv z nás mohl podle svých možností prezentovat své služby či zboží.
Samozřejmě podle vlastního uvážení můžete (a nemusíte) cenově nebo jinak zvýhodnit registrované uživatele tohoto fóra a členy VIP Klubu přátel iGO8.

Každý z nás občas potřebuje nějaké zboží, službu nebo radu a myslím že osazenstvo zdejšího fóra je natolik různorodé, že si můžeme v lecčem vzájemně pomoci ;)

Takže až budu například potřebovat pojištění auta, tak se podívám jestli mezi námi náhodou není nějaký pojišťovák.
Až budu potřebovat udělat nějaké propracované tabulky v Excelu, tak se podívám jestli zde není nějaký odborník na Excel.
Až budu potřebovat právníka, lékaře, prodejce zahradní techniky, prodejce ledniček, prodejce aut, stavaře, slévače, projektanta, gynekologa, apod. tak se vždycky nejdříve podívám sem :D

Nikoho k ničemu nenutím - všechno je otázkou nabídky a poptávky.
Co si o tom myslíte? Vyjádřete se v diskuzi...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod SvoDa v 19 bře 2009 20:31

Hlasoval jsem ano.
Z hlediska těch profesí by ale bylo dobře, kdyby si je členové napsali do uživatelského panelu, abys věděl, na koho se s čím lze obrátit ;)
Nutit k tomu ale nikoho nelze, je to na dobrovolnosti, zdali chce být "obtěžován" :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod addam v 19 bře 2009 20:38

Mám trochu strach z toho, že ne každý bude ochotný nějakou službu nebo zboží poskytovat (třeba z důvodu časového vytížení).
Například já jsem (mimo jiné) gynekolog-amatér a vím, že pokud bych si tuto profesi zapsal do svého uživatelského panelu, tak budu neustále zahlcen žádostmi o své služby od zdejších uživatelů :D
Takže je pouze na mém rozhodnutí, zda svou službu nabídnu, nebo nenabídnu - a pokud ji nabízet chci, tak ji mohu zapsat do tohoto vlákna.

Toliko můj názor :oops:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod Jarouš v 19 bře 2009 20:41

Velmi dobrý nápad,ostatně jsme o tom mluvili v Kolesích :!: Pokud potřebujete hydroizolace,obraťte se na tátu :!: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod vovi v 19 bře 2009 20:44

Pokud je mezi přítomnými vývojář softu, mohu nabídnout HW i SW klíče HASP + technickou podporu ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod Jarouš v 19 bře 2009 20:47

Adam by nám mimo jiné mohl nabídnout Hanku :!: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod amatér v 19 bře 2009 21:04

Addame díky, doufám že si toho gynekologa někdo nespojí se mnou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale dobrá tedy, pokud někdo bude potřebovat radu v oblasti pojištění vozidel, jsem k službám.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod a.mroz v 19 bře 2009 21:16

Taaakze i ja prispeji spetkou do mlyna. Pracuji jako Truhlar v jedne nejmenovane televizni spolecnosti vyroba filmovich a scenickych dekoraci. Meloucharim na plovoucich podlahach montaze zakoupeneho nabytku kuchyni na miru a pod. Vymalovat byt? No problema. Mam praxi a vyucen v oboru restaurator starozitneho nabytku a taktez meloucharim na opravach nejen starozitneho nabytku vyjma calouneni. O vikendech menim praskle gumy kamionum navesum a jinak jeste nepravidelne vypomaham v jedne hosteskove agenture. :) proste ferda mravenec prace vseho druhu.
Naposledy upravil a.mroz dne 19 bře 2009 21:18, celkově upraveno 1
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod addam v 19 bře 2009 21:16

Kluci, spíš jsem myslel že ty profesní či jiné nabídky by byly zapsané samostatně (jako třeba moje dnešní samostatná nabídka na SmartMaps). Možná jsem se předtím špatně vyjádřil ... ale když se to napíše sem do jednoho vlákna, tak to bude nepřehledné a bude se špatně hledat co kdo vlastně nabízí...

Takže příklad Jaroušek - provádím takové a takové práce a činnosti, dokážu zpracovat a ošéfovat takové a takové projekty. Členům klubu můžu poskytnout slevu 0,2%. Teď zrovna mám x% slevu - akci na hydroizolování.... zkrátka něco jako portfolio.

Ale jak říkám, je to jen můj názor :oops:

PS: Jaroušku řekl jsem Hance, co jsi napsal ... Nyní se Hanka se na zítřejší setkání s Tebou moooc těší... :D :D :D
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: O co jde a jak to funguje...

Příspěvekod expertdb v 19 bře 2009 21:20

amatér píše::

Ale dobrá tedy, pokud někdo bude potřebovat radu v oblasti pojištění vozidel, jsem k službám.


Tak to jsi si zadřel trn do paty. Ted nebudeš stačit odpovídat na dotazy :D
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Další

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron