Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod Ivo K v 06 dub 2009 09:58

Mám to stejně jako to popisoval Jerry, tedy spouštím smartmapmio.exe z MioMenu pomocí souboru ppath.txt(přemapovaná tlačítka).
S restartoáním po uspání a probuzení nemám problém. Smartmaps se probudí bez restartu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 06 dub 2009 10:33

Já spouštím Smartmaps buď zastrčením karty, nebo dalším voláním z Changeru. Oboje jede bez problémů ve všech třech gerétech.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod Jerry v 06 dub 2009 10:39

No jo, Tomáši, Ty jsi fištrón, já jsem rád, že to jakžtakž rozchodím.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod SvoDa v 06 dub 2009 11:18

Mám smartmaps na origo SD už rok, proto jsem ani neobjednával Adamovu CD verzi dobu.
Jen jsem a aktualizoval z smartmaps webu SW i mapy zdarma.
Nicméně předtím i potom se to po uspání restartuje a je to právě tím jejich unlockem. Nerestartuje to, pokud to spouštím přes ppath.txt nebo spouštěč viewtopic.php?f=27&t=348 na který nedám dopustit, bo mi zabere jen jedno tlačítko v ppath.txt a ostatní plní svůj původní účel.

Nevýhoda Smartmaps na origo SD je ta, že nejde její obsah pochopitelně nakopírovat na větší SD s jinými věcmi např. iGO8, resp. nakopírovat jde, uvítací obrazovka s tlačítky se objeví, ale řve to kvůli klíči. Po univerzálním klíči jsem nepátral, bo si myslím, že lepší je OZI, než toto.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod jirka-s v 06 dub 2009 12:10

Taky mám již delší dobu (od verze 3.1.0) Smartmaps na originál kartě. V této verzi po uspání a následném probuzení k restartu nedocházelo. U mě k němu začalo docházet po přechodu na verzi 3.2.1. Komunikoval jsem se Smartmaps, kde mi řekli že co se tohoto problému týká, mezi oběma vezemi nic neměnili a problém musí být v mém zařízení .... :(
Mio C720, FW:R02.3.9913.1018
MioMap 3.3 Jan_10_08, skin: J&T 4.3+ MP3 na MFD
iGo8 8.3.2.93112, skin GJ_6.14._tSi_da na MFD
jirka-s
 
Příspěvky: 28
Registrován: 26 čer 2008 12:27

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod SvoDa v 06 dub 2009 12:19

Aktualizace jsem nesledovatl, já stáhl před časem , jak sami píší :
Mimořádná aktualizace na verzi 3.6.0 (PDA / PNA / PC)
Tato aktualizace přináší kumulativní aktualizaci na verzi 3.6.0, po její instalaci není třeba stahovat a instalovat další aktualizace. Obsah aktualizace:
* aplikace SmartMaps 3.6.0
* navigační data ke dni 31.03.2009
* body zájmu ke dni 01.04.2009
* databáze adres ke dni 26.03.2009

Součástí je i Aplikace SmartMaps PC Manager, kdy můžeš s MIO připojeným k PC a s vloženou kartou spustit smartmapspc.exe a pracovat, prohlížet a plánovat co potřebuješ na PC.
Já to moc nevyužívám, OZi je OZi.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod humbuk v 06 dub 2009 12:31

Smartmaps maji oproti OZImu velkou výhodu, že můžeš vyhledávat dle názvu. Dokonce obsahuje čísla orientační i popisná a rozhodně jich je více než v iGO.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod jirka-s v 06 dub 2009 12:42

@SvoDa
Taky si aktualizace stahuji z jejich webu. Upgrade na 3.6.0 už mám provedený. Jen jsem chtěl říct, že tento problém není od začátku, ale až od určité verze.
Mio C720, FW:R02.3.9913.1018
MioMap 3.3 Jan_10_08, skin: J&T 4.3+ MP3 na MFD
iGo8 8.3.2.93112, skin GJ_6.14._tSi_da na MFD
jirka-s
 
Příspěvky: 28
Registrován: 26 čer 2008 12:27

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod SvoDa v 06 dub 2009 12:49

JJ, vždycky je to o tom, co od daného SW potřebuješ.
Já turistické mapy používám v přírodě při pěší nebo cykloturistice, tam č.p. nevyužiji, užitečné jsou ty POI i s fotkami a komentářem, oproti OZimu je zajímavý ten 3D režim, byť plochý. Hlavně mi vadí to přehazování SD, což je problém těch co mají origo SD a nikoliv těch, kteří to koupili na DVD.
Mrzí mne, což není otázka Smartmaps vs. Ozi, že nejsou aktuálnější ortofoto mapy, které jsou při turistice, alespoň pro mne, výborným zpestřením cesty.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod vovi v 06 dub 2009 13:07

Pro OZIho si můžeš relativně čerstvé ortofotomapy vyrábět poměrně jednoduše sám - jsou softíky, které třeba z GE nebo GM požadovanou mapu vyrobí včetně ustavení.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron