Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod Jerry v 05 dub 2009 19:30

Jen pro zajímavost: skoro tutéž hlášku (jen název smartmapspna.exe) mi to udělalo u verze 3.6.0, když jsem chtěl přehrát stopu. Předtím ve v.3.5 to šlo bez problému. Aplikaci po radě Tomáše spouštím tlačítkem Mobilní telefon s úpravou ppath. Instalace i pozdější update přes čtečku proběhla bez problému. Po instalaci jsem odstranil všechny soubory mimo složky Smartmaps. Restart po uspání jsem nezaznamenal.
Jinak se musím moc učit, návod je velmi stručný. V.3.6.0 má asi jiné menu než v.3.5, nebo se do něho neumím dostat. Vypínání obrazovky mi také nefunguje, přesněji, ještě jsem na to nepřišel.
Asi to znovu přeinstaluji.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 05 dub 2009 20:40

Já nemusel vůbec nic s instalací dělat. Žádný další unlock. Pouze jsem přidal přejmenovaný H610auto.exe na C710auto.exe a už vše jede. Zřejmě ti neprojela korektně instalace. Já teď zastrčím kartu do H610, C710, nebo C520 a bez jakýchkoliv úprav mi naběhne oranžové stínítko se 4 ikonami a jedu... :D :D :D
EDIT: přidal jsem i screenshoty mapy a zmenšil, aby nezabíraly tolik místa - proto neodpovídají skutečné velikosti
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod humbuk v 05 dub 2009 22:15

@Jerry
aby menu vypadalo jak je popsáno v manualu je třeba přepnout v nastavení: Volby/Zobrazení/Obrazovka/a tam zrušit zatržení "Navigační menu". Manuál je opravdu stručný - tak na základní seznámení.
Kvuly vypínání displeje nemusíš přeinstalovat, protože to jim nefunguje (alespoň s MIO).
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod Jerry v 05 dub 2009 22:49

Tak jsem to podělal totálně. Přeinstaloval komplet, ale jsem v začarovaném kruhu. Po instalaci a spuštění to dojde k vyžádání spojení k internetu, kartu přes čtečku připojím a hláška Nelze smazat soubor activation.xml, když ho smažu tak zase nelze najít tentýž soubor. A tak se to pořád opakuje.

Ráno zavolám do Smartmaps.

Edit: Už je to OK podle rady Humbuka z 30.3
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod deusexx v 06 dub 2009 06:37

Můžeš napsat postup,jak si to dělal?Měl jsem stejný problém ale po smazání toho souboru se to rozjelo.Měl jsem kartu v GPS.Jak jsem to ale připojil k PC přes USB,tak jsem neviděl na displeji hlášky ale propojený dva compy :) A psali,že v tomto případku je potřeba spustit tuším ten setup.exe co je na kartě.Tak jsem to udělal,zeptalo se to kde je karta,jestli na I nebo na L,zatrhl jsem L a pak to hodilo tu hlášku "nelze smazat soubor .....".Smazal jsem ten soubor o kterém píšeš a bylo poděláno.Šlape to.
Naposledy upravil deusexx dne 06 dub 2009 06:48, celkově upraveno 1
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod humbuk v 06 dub 2009 06:40

:) Však už nakonci svého pšíspěvku píše, že to pořešil...
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod deusexx v 06 dub 2009 06:49

Jaj no vidíš,jsu rychlejší myšlenkama a nečtu do konce :oops: Jak jsem viděl s čím se pere,tak jsem chtěl poradit rýchlo,rýchlo,bo jsem měl stejnej problém a tak to dopadlo.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod humbuk v 06 dub 2009 07:02

To je fakt, tady člověk musí být hodně rychlý, aby ho s pomocnou radou nepředběhl někdo jiný :)
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod deusexx v 06 dub 2009 08:00

O to nešlo.Stalo se mě to po "druhé" instalačce,když mě celej softík zmizel z karty beze slova rozloučení.Tak jsem s tím taky zápasil.Poprvé to bylo bez problémů.A víš jak to je.Kolikrát čekáš na radu jak na smilování boží :lol: Teda ve vyjímečných případech.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod Jerry v 06 dub 2009 09:49

Oba hoši přede mnou, děkuji za rady.

První instalace proběhla také bez problémů, ale tou druhou jsem chtěl vyřešit problém, kdy Smartmaps zazlobil (Fatal Application Error: ...), když jsem chtěl přehrát zaznamenanou trasu. Po druhé instalaci pak následoval kolotoč pokynů od Smartmaps: v Mio to došlo až k "Připojení k internetu není ...Smartmaps vytvoří definiční soubor. Po dokončení spusťte „Setup.exe“, potom následoval „Nelze smazat soubor ...“, i když jsem ho smazal nehlo se to dál. Teď už ani nevím další postup, vím, že tam byly hlášky o plném disku (SD), to zmizelo, když jsem soubor (asi licence.plm nebo activation.xml) smazal.
Pak jsem si vzpomněl, že Humbuk popisoval podobný problém někde zpočátku - provedl jsem to podle něho a je to OK.

Ale v tomto nastavení, tj. se čtyřmi ikonami jak je tu vystavil Tomáš a spouštěním ikonou Smartmaps mi to po zapnutí z uspání nedělá dobrotu, je nutný restart. Vrátím se asi (pokud uvedený problém nebude vyřešen) ke spouštění Smartmap tlačítkem „Mobilní telefon“ s upravenou cestou v ppath. Takto mi to fungovalo ihned po zapnutí ze spánku, stejně jako iGO8.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

PředchozíDalší

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků