Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod BOSS v 08 dub 2009 22:39

fando, takže tobě to šlo rozchodit? jinak vidím, že jsi také noční pták
NAVON - 750
- IGO-Primo - 8.5.9153032 - ResidentFlash
- IGO-Primo - 1.2 9.2.1. 178658 branding GJ-AK Si v 3.9.0 - SDMMC

MIO C - 710

- IGO-Primo - 8.5.11.155811 - SD card
Uživatelský avatar
BOSS
 
Příspěvky: 212
Registrován: 07 srp 2008 16:20
Bydliště: Nový Jičín

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 08 dub 2009 23:09

@Fanda: SmartMaps jsem rozjel bezproblémově podle humbuka, popis pak doplnil přesně podle svého postupu a dal jsem ho na web do Návodů. Fakt žádný problém, ani s aktualizacemi až na 3.6.0 :D
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod SvoDa v 09 dub 2009 06:09

Jak už jsem psal, mám smartmaps na origo 1GB SD a protože se mi taky rozštípla a navíc na ní nešlo nakopírovat víc věcí a její obsah kvůli licenci nesel nakopírovat na kartu větší, poslal jsem na Smartmaps origo kartu a svou větší kartu a zdarma mi to překopčili. Originál kartu si nechali, což je pochopitelné. Vyhodím z té karty unlock soubory a budu to spouštět Mirkovým spouštěčem (díky Mirku), který se mi osvědčil. Jedno z tlačítek jsem si navolil pro Changer, takže jen jedno tlačítko MioMenu je vyblokováno právě pro tento spouštěč, ostatní tlačítka MioMenu plní svůj původní účel - viewtopic.php?f=27&t=348&start=6
Bez použití Mortscriptu se Smartmap po probuzení nerestartuje.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 09 dub 2009 07:58

Tak já mám trochu jinou verzi, než Dan; vzal jsem volnou sd-kartu a na ni jsem vše nainstaloval z koupeného cd (viz popis na webu), pak se zaregistroval na SmartMaps-webu a aktivoval SmartMaps. Pak ještě stáhl pár aktualizací a hotovo. Po malé úpravě jedou SmartMaps z karty v C710, H610, C520 i v PDA se všemi druhy map staženými z cd i webu SmartMaps.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod SvoDa v 09 dub 2009 09:28

JJ. Rozdíl mezi mou verzí a tvou není ve verzi Smartmaps a množství map (můžu si aktualizovat a stahovat vše ze Smartmaps zdarma) ale je pouze v tom, že já mám už odpočátku proti kopírování chráněnou SD originální kartu, kdežto tys dostal Smartmaps na DVD, ze kterého si to můžeš nakopírovat na jakoukoliv SD a musíš ovšem on-line aktivovat, což předpokládám můžeš udělat jen jednou, takže při překopírování jejího obsahu na jinou už by ti taky nešlo a při poškození té tvé karty bys jim to musel taky poslat. Jinak by ta licenční aktivace ztrácela smyl, mohl-li bys ji udělat na více kartách. Jistě si aktivace na kartě udělala nějaký licenční soubor.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod addam v 10 dub 2009 08:37

POZOR!!!

Pokud máte mapu "cykloatlas cr 1:75" ve verzi z roku 2007, tak si můžete zdarma stáhnout nejnovější mapu z října 2008.
Je to legální a licenčně čisté, mapový soubor stačí nakopírovat na SD kartu do složky s mapami, čímž přepíšete mapu původní.


Tuto novou mapu jsem umístil ke stažení sem:
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/219298809/cykloturatlas_cr_75.part1.exe
http://rapidshare.com/files/219389802/cykloturatlas_cr_75.part2.rar
http://rapidshare.com/files/219360404/cykloturatlas_cr_75.part3.rar
Je to samorozbalovací archiv.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod SvoDa v 10 dub 2009 08:49

JJ, já už ji v šochtli mám, jak jsem posílal Plan studiu (SmartMaps) origo kartu k jejímu přehrátí na mou větší karuí, dali mi to tam.
Nicméně, k úplné aktuálnosti to má ještě kus cesty, chybí tam dálnice kolem Olomouce, která už funguje 2 roky, ale beru v potaz, že jde hlavně o turistickou a cykloturistickou mapu a ne o autoatlas.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod addam v 10 dub 2009 09:09

Dane neboj, asi se brzy dočkáš - velmi brzy by měla být vydána mapa verze 2009 :D
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod mirage v 04 kvě 2009 06:40

za takovou pěknou cenu a já to prošvihl :(
mirage
 
Příspěvky: 4
Registrován: 04 kvě 2009 06:38

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod josifek v 04 kvě 2009 11:25

Bude ještě někdy akce na SMARTMAPS tuto akci jsem nestihl.
josifek
 

PředchozíDalší

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron