Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 31 bře 2009 15:10

Souhlasím s Ivo. Když jsem na kartu nahrál i updaty a bonusové mapy, tak mám na kartě 919MB zabraného místa, takže s výhledem do budoucnosti a s použitím startovacích rutin (viz web) jsem dal vše na 2GB kartu (s mírnou rezervou :lol: ).
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod humbuk v 31 bře 2009 15:26

Návod jsi napsal moc pěkně, snad bych jen doplnil, že je možné smazat všechny soubory vytvořené instalátorem a následně i updatem, stačí nechat pouze složku nazvanou Smartmaps, to co je okolo se může smazat, podle mě jsou to pouze soubory určené k tomu autorunu.
Pak je také možno spouštět aplikaci souborem smartmapspna.exe - potom už není třeba soubor miomap.exe.

Funguje vám prosím ta fce na vypínaní obrazovky - dá se vyvolat pouze přes "rychlé menu" které spustíte podržením na mapě.Ale nejdřív si tuto fci musíte přidat přes volby/tlačítka/menu/ .
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 31 bře 2009 15:41

Jasně, pro Mio jsou prakticky všechny soubory v rootu, jak říkal můj kolega, na dvě věci: na h...o a na nic (pokud nepoužíváš kartu jinde). Přece jen je škoda, že se to po uspání a probuzení v Cx20 kouše. Já přejmenoval startovací soubor na #mioautorun.exe (abych si ho alespoň zapamatoval) a volám ho zvenčí a tak použiji jejich menu.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod humbuk v 31 bře 2009 15:55

Tobě se kouše i po odstranění toho mioautorun.exe ?

Jejich menu je sice krásné, ale pokud mám nastaveno přes ppath spouštění z menu Mia, tak je uplně k ničemu...
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 31 bře 2009 16:00

Po odstranění Mioautorun.exe se to samozřejmě nekouše, ale nestartuje. Proto tam mám #Mioautorun.exe, který volám externě... Pakárna
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod humbuk v 31 bře 2009 16:05

Musim říct, že i kdyby ten autorun fungoval, tak bych stejně spouštěl smartmapspna.exe přímo z menu Mia pomocí ppath, nebo ze skinu iGO. Protože spouštět to vyndanim a zandanim SD karty mi přijde méně praktické... O ničení kontaktů už tady někde byla řeč :)
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 31 bře 2009 16:14

Ty problémy s kontakty byly u mě, nicméně pro normálního uživatele je jednodušší, když zastrčí kartu a jede mu to. Já to řeším Changerem, nebo tlačítky (ppath), ale normální uživatelé (ne blázni, jako my) bohužel skutečně preferují jednoduchost (mám to prakticky ověřené). Proto mě mrzí ta "funkčnost" Mioautorunu po probuzení. Myslím ale, že přidáním vhodného skriptu ten problém půjde odstranit.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod humbuk v 31 bře 2009 16:29

jj určitě scriptem to půjde obejít. Problém v tom autorunu je, že je dělaný na MiO s Miomap a my tu mašinku máme celou překopanou, že tam zbyly pouze ty widle. Ohledně těch restartu jsem psal na podporu (mimo to, jsem se ptal jestli Smartmaps vyžadují ještě z Miomap jiné soubory než miomap.exe) a tohle je odpoveď:
Kód: Vybrat vše
Ke spuštění SmartMaps by nemělo být třeba jiných souborů v zařízeních,
předpokládám, pokud prakticky cokoli přejmenujete na miomap.exe, mohl by
 tím být nároky SmartMaps uspokojeny. Zatuhnutí zařízení po vypnutí
zařízení je způsobeno přerušením vlákna SmartMaps, tyto sice umí opět
navázat komunikaci s kartou, nicméně u Mio Cxxx dochází k přepnutí do
systémového prostředí (bílá lišta-linka dole) a tím k zamrznutí. S tím
bohužel nic nenaděláme. Nejkratší cesta znovu spuštění SmartMaps je
vypnout je do oranžové obrazovky s rozcestníkem (SmartMaps/Miomaps), kde
po zapnutí zařízení také dojde k přepnutí do systému, ale po ťuknutí na
SmartMaps ikonu dojde ke korektnímu spuštění.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod tomasii v 31 bře 2009 16:38

Jj. přesně tak se to chová. I když mám složku Miomap\Miomap a v ní program nazvaný Miomap.exe, který pro jistotu spouští iGO8 :D a stejně se Mio s Mioautorun.exe po probuzení seká.

Úpravu si představuji tak, že přidaný skript bude volán programem nazvaným Mioautorun.exe a ve skriptu bude volání původního (přejmenovaného) Mioautorunu. Mimo to skript pozná, jestli je volán poprvé (po zastrčení karty), nebo po uspání a podle toho zavolá, nebo nezavolá původní Mioautorun. Pokud je příčina v tom volání, tak to půjde odstranit - je jen potřeba přesně znát příčinu. Taky lze z něj odstřelit ten Taskbar dole na stínítku.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Cykloturistický software SMARTMAPS za fantastickou cenu

Příspěvekod fanda v 31 bře 2009 22:43

BOSS píše:adame chci se zeptat půjdou tyto mapy i na navigaci mio c 710 ? 710 není v seznamu uvedena, pokud by šli použít i na 710 tak si je také rád objednám.

Já mám již delší dobu (od prázdnin) Smartmaps s mapami měst (1:10000) a chodí mi to na C710. Nainstaluj si to na SD kartu, kde máš odblokování AUTOUNLOCK 1.5 pokud to odblokováváš z SD karty, anebo když máš SDfree odblokování tak na jakoukoliv SD kartu. Pouštěj smartmapspna.exe z adresáře smartmaps. Vše co napsal Humbuk včetně to o licenci je na 100%, klidně to podepíši. Jinak s firmou se dá velice dobře mluvit, byl jsem i u nich a oni mi nainstalovali vše do C710 na FD, celé to trvalo přes hodinu, fakt jsou fajn.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

PředchozíDalší

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků