Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Návrh na "Sraz 2019"

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod xroman v 23 kvě 2019 13:39

Ne jen já, ale i Fmilan se snaží ještě nějaký sraz uspořádat. Ale je to čím dál těžší s ohledem na zájem.

Já ještě, pokud bude zájem, jeden sraz udělám a to v Jindřichově Hradci, kde to velmi dobře znám. To bude sraz s programem, který už mám vymyšlený a mohl by se líbit. Bude to asi sraz poslední, jak říkají v SR vychodňáři, "kapurkovy". :lol:. A kdo neví co je to "kapurkova" , tak ať si to najde na Googlu. :D
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod Jarouš v 24 kvě 2019 08:31

Tak jak jsem zdělil již Romanovi telefonicky, tak já jedu, ale bohužel sám, protože Hanka má nějaké zdravotní problémy a navíc je abstinent, tak co by tam dělala. :lol:
Budu se snažit přijet co nejdříve, ale přeci jenom to mám "pár kilometrů".
Doufám, že se to Romanovi podaří zorganizovat tak, abych byl ubytován s Vojtou, neboť oba slušně :lol: :lol: chrápeme a nebudeme si vadit.
Jo a do Jindřichova Hradce klidně pojedu.Nikdy jsem tam nebyl.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod xroman v 24 kvě 2019 12:55

.... A to je chyba, že jsi v JH nebyl. Je to jedno z nejhezčích měst v republice a je tam opravdu co vidět. Jen namátkou..... V JH je třetí největší zámecký komplex v republice (největší je Pražský hrad, druhý je Český Krumlov), je zde největší mechanický lidový betlém na světě - Krýzovy jesličky, Aqua Show v pasáži sv. Floriana, Muzeum fotografie, Jindřichohradecká úzkokolejka atd. atd. V blízkém okolí je celkem dost zámků a hradů, v Nové Bystřici je největší muzeum amerických automobilů v republice, kousek dál je zřícenina hradu Landštejn a kousek od ní je muzeum čs. opevnění atd.... Vše vypisovat nemá cenu, je zde toho opravdu moc. Samozřejmě že v okolí je nádherná příroda a velké množství opravdu kvalitních cyklostezek.

Pokud bude zájem, tak zde sraz udělám. Zde i dokonce s programem, je zde kam se podívat a je zde i ubytovaní se sálem, kde se dá posedět.
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Návrh na

Příspěvekod vovi v 25 kvě 2019 04:52

A kousek od Kunžaku je skála zvaná Ďáblova prdel, která vypadá jako ďáblova prdel.

Kód: Vybrat vše
https://mapy.cz/s/3sHrZ
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod Jarouš v 25 kvě 2019 05:40

No jo, je hromada míst, kde jsem nikdy v Čechách nebyl, ale zase na druhou stranu jsem byl na mnoha jiných místech ve světě, která byla také krásná.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod vovi v 25 kvě 2019 05:46

Ale musíš uznat, že nikde nebyla taková prdel! :beer:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod Jarouš v 31 kvě 2019 06:46

Tak přátelé, za týden!!!! :bravo: :bravo:
Pokud neumřu, neboť jsem stále velmi nemocen :) :) ,dostavím se v celé své kráse.Velice rád pět uvidím Martina, kterého už jsem pár let neviděl.
Ještě vůbec nevím, kdy vyrazím, protože jsem se domlouval s Romanem Lancem, který možná také pojede, že bych s ním jel karavanem.
Pokud nepojede, budu se snažit přijet po obědě, protože jak jsem slyšel, okolo Brna je nějaký zmatek, jsou tam kolony a pátek odpoledne to bude o to horší.
Romane, od kdy tam někdo bude :?:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod xroman v 31 kvě 2019 06:51

Od kdy tam někdo bude? Já nevím, jak bude kdo chtít přijet. Já počítám, že tam budu v pátek někdy kolem 14 - 15 hodiny, ale jak přijedou ostatní, tak to opravdu nevím. Každopádně už se těším také.
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod Jarouš v 31 kvě 2019 06:55

Tak pozdě :?:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod xroman v 31 kvě 2019 07:07

A co bych tam asi tak dělal? I tak tam budu jako jeden z prvních nebo úplně první. Většinou tam přijíždím těsně po 14 hodině. Zkušenost je taková, že většina lidí stejně přijede až kolem 17 hodiny nebo ještě později.
A dálnice D1 je v poslední době jedna velká neznámá. Já většinou na dálnici najíždím u Jihlavy, ale teď určitě pojedu přes Žďár nad Sázavou a na dálnici najedu až u Velké Bíteše a to by mělo být v pohodě. Pokud bych vyjel dřív, tak se určitě v Žďáru n.S. stavím na oběd.
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

PředchozíDalší

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků