Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do prodeje

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do prodeje

Příspěvekod addam v 14 dub 2011 11:48

Další značka navigací získala právo používat skvělý navigační software iGO PRIMO - jedná se o vybrané modely PRESTIGIO.
Od včerejška testuji model PRESTIGIO GeoVision 5500 BTFMHD a zatím jsem z něj nadšený ;)

Obrázek

Za tak málo peněz mi připadá neuvěřitelné, že v ceně je legální iGO PRIMO a mapy celé Evropy :lol:

Z klíčových parametrů bych vyzdvihnul především:
- displej s HD rozlišením 800x480 pix.
- procesor 533 Mhz
- RAM 128 MB
- vnitřní paměť 4GB (respektive 3,4GB)
- BlueTooth handsfree
- FM Transmitter
- jednoduché odblokování
- legální iGO PRIMO 1.1

Detailní informace a cenu najdete zde: http://www.entershop.cz/Main.aspx?CLS=P ... &OK=Hledej
Pro členy klubu a pro registrované uživatele tohoto fóra, chystám slevy.

Zatím jsem s touto navigací najezdil cca 400 km a jsem hodně spokojený, displej se mi subjektivně zdá dobře čitelný, design a konstrukční zpracování a HW parametry jsou velmi dobré. Jediné co tomuto modelu chybí je RDS-TMC, ale během následujících dnů zařadíme do prodeje také další modely navigací PRESTIGIO, které budou mít i RDS-TMC. Myslím si, že navigace PRESTIGIO jsou skvělou alternativou k navigacím NAVON. (Mimochodem - firma NAVON uvede v květnu také nové modely, takže se moc těším jak tyto dvě značky budou mezi sebou válčit).

Navigaci nadále intenzivně testuji, takže pokud máte jakékoliv dotazy, tak je pište do tohoto vlákna a já budu průběžně odpovídat ;-)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Nabídka jednotlivých modelů PRESTIGIO (včetně popisu) už je v našem eshopu - ceny jsou zatím nastaveny jako zaváděcí (velmi nízké), takže pokud by někdo chtěl ušetřit, tak ať neotálí ;-)
Detailní informace najdete po kliknutí na tento odkaz:
http://www.entershop.cz/Main.aspx?CLS=P ... &OK=Hledej
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod addam v 14 dub 2011 12:05

Jo a ještě dodatek - držák u navigací PRESTIGIO je velmi zajímavý - podívejte se na krásné video ;-)

Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=H3Sx5v-e79Q&feature=player_embedded#at=59


Tento držák se dá použít v podstatě na jakoukoliv navigaci, mobilní telefon, apod. Samozřejmě se tento držák dá koupit i samostatně (kdyby ho někdo chtěl ke stávající navigaci).
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod pithy v 14 dub 2011 17:27

Adame, a cena tohoto držáku? V obchodě jsem ho nenašel.
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod addam v 14 dub 2011 19:00

Cena toho samostatně dokupitelného držáku by se mohla měla pohybovat okolo cca 300 Kč - ale přesněji to budu vědět zítra (až mi fyzicky přijde první várka).
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod vovi v 14 dub 2011 20:41

Ten držák vypadá fakt dobře! Docela by mě zajímala tuhost těch kloubů, případně možnost fixace.
A kolik bude v jednom balení těch "samolepek" na různá zařízení? A bude možnné dokupovat je zvlášť?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod xroman v 14 dub 2011 20:48

Také se mě ten držák moc líbí. A ta navigace také. Už se moc těším na sraz v Hustopečích, doufám, že tam Adame nějaké kousky navigací PRESTIGIO dovezeš.
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod SvoDa v 14 dub 2011 21:14

jj, držák vypadá moc dobře a myslím, že těchto samostatně prodejných držáků by se v Hustopečích mohlo i několik udat ;) a jestli to má Adam v plánu, tak já bych si s dovolením vzal :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod pithy v 18 dub 2011 21:14

vovi píše:Ten držák vypadá fakt dobře! Docela by mě zajímala tuhost těch kloubů, případně možnost fixace.
A kolik bude v jednom balení těch "samolepek" na různá zařízení? A bude možnné dokupovat je zvlášť?


Addame, jsi schopen již odpovědět na uvedené dotazy? Rád bych si jeden (zatím) objednal na zkoušku. Děkuji.
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod addam v 20 dub 2011 16:00

Omlouvám se za pozdní odpověď.
Tuhost kloubů se mi zdá v pohodě - používám ten držák zatím jenom s navigací PRESTIGIO GeoVision 5500 BTFMHD (kterou momentálně testuji) a hmotnost této navigace je 166 gramů, takže drží dobře. Nicméně teprve dneska jsem si všiml, že přímo v tom držáku je "zabudovaný" i imbusový klíč (viz. foto), takže každý jednotlivý šroub si uživatel může podle potřeby individuálně utáhnout.
Obrázek

Součástí balení jsou 3 samolepky + 3 nalepovací plastové podložky.
Tzn. teoreticky je možno s tímto držákem používat až tři různá zařízení (navigace, mobilní telefon, iPhone, apod.) za předpokladu že bude použita přísavka na sklo (která je také součástí balení).
Pokud by uživatel nechtěl použít přísavku na sklo, tak může jednu z těch tří plastových podložek nalepit třeba na palubní desku a na ní nacvakne "tělo" držáku a v tom případě mu zbudou dvě plastové podložky - tzn. možno použít na dvě zařízení (navigace, mobil, apod.).
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod hladik2 v 20 dub 2011 16:49

Mám také zájem o tento držák
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Další

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků