Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do prodeje

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod addam v 28 úno 2012 18:38

Tak hotovo, dotestováno ;-)
Nové modely PRESTIGIO 4700 / 4700BTFM / 5700HD / 5700BTHD jsem zavedl do našeho eshopu - viz. tento odkaz:
Kód: Vybrat vše
http://www.entershop.cz/Main.aspx?CLS=PRODUCT&PRO_ALL=GeoVision&OK=Hledej
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod honzakov v 23 bře 2012 16:46

Tak dnes mi od vás dorazilo Prestigio 4700 - narozdíl od popisu na webu jsou mapy NAVTEQ (2011.Q2) a součástí balení nebylo pouzdro na navigaci...
honzakov
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 bře 2012 15:32

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod addam v 26 bře 2012 09:23

Máte pravdu, omlouvám se - v popisu produktu byla chyba, už jsem to opravil.
Pokud budete chtít, tak nám svoji navigaci pošlete zpět a vrátíme Vám peníze (samozřejmě včetně dopravného).
Ještě jednou se omlouvám.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod gEs v 18 dub 2012 12:24

Je možné u Vás dokoupit aktualizaci map pro PRESTIGIO 5500 TMC popř. i doživotní aktualizaci?
Prestigio GeoVision 5500TMC HD (800x480), iGO Primo 8.5.11.174710
gEs
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 srp 2011 19:44

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod addam v 18 dub 2012 18:01

Nové mapy pro jakoukoliv navigaci s legálním programem iGO si můžeš kdykoliv sám zakoupit na http://www.naviextras.com.
Vytvoříš si registraci, vybereš si mapový balíček s těmi státy které potřebuješ, provedeš online platbu bankovní kartou a následně si zakoupené mapy pomocí programu ToolBox stáhneš do navigace. Tento postup je stejný pro mě, pro Tebe, pro kohokoliv na světě ;-) Pokud se tím z nějakého důvodu nechceš, nemůžeš zabývat Ty sám, tak nám můžeš svoji navigaci zaslat, řekneš mi jaký mapový balíček z nabídky naviextras sis vybral a já Tvoji navigaci připojím ke svému počítači, svojí platební kartou zaplatím mapový balíček který sis zvolil a provedu stažení a nainstalování. Pokud bys o toto řešení měl zájem, tak mi prosím zavolej, abychom se domluvili na podrobnostech.

Co se týče doživotních aktualizací (LIFETIME), tak pokud vím, tak tato služba se na naviextras.com samostatně neprodává - tzn. službu LIFETIME firma NAVnGO (výrobce programu iGO) prodává pouze výrobcům navigačních přístrojů (například NAVONu).
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GPS navigace PRESTIGIO 5500 s iGO PRIMO -zavádíme do pro

Příspěvekod gEs v 19 dub 2012 07:27

Děkuji za informaci
Prestigio GeoVision 5500TMC HD (800x480), iGO Primo 8.5.11.174710
gEs
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 srp 2011 19:44

Předchozí

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron