Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Držák Mio C710, může být i vanička a nabíjecí kabel

Držák Mio C710, může být i vanička a nabíjecí kabel

Příspěvekod jerrykk v 06 říj 2011 20:47

Zdravím, při nastavování na okno mi prasknul držák Mia c710, vanička už je taky načatá :-) a z kabelu sem tam kouká drát. Já vím, je to už babička, ale mám jí jen v dodávce abych nemusel všechno pořád přenášet, takže mi stačí..., ale bez držáku je mi teď naprd... Nezůstal vám někomu...? Díky za info či radu, kde to koupit...
jerrykk
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2011 20:38

Re: Držák Mio C710, může být i vanička a nabíjecí kabel

Příspěvekod addam v 07 říj 2011 14:46

Pokud Ti jde pouze o vlastní tělo držáku (husí krk) s přísavkou na sklo (tzn. bez vaničky), tak v tom není problém - mohu Ti jej prodat za cca 50 Kč.

Ale jestli už máš načatou i vaničku, tak popřemýšlej o nějakém novém kompletním držáku.Já osobně mám velmi dobrou zkušenost s těmito univerzálními držáky:
Kód: Vybrat vše
http://www.entershop.cz/prestigio-smartmount-univerzalni-drzak-pro-navigace-telefony/product.aspx?id=-628692
nebo
Kód: Vybrat vše
http://www.mojenavigace.cz/Default.ashx?Mode=Sti&StiId=25207


Co se týče auto-nabíječky, tak pro model C710 můžeš použít jakoukoliv CL nabíječku s miniUSB konektorem - koupíš ji v jakémkoliv obchodě s mobilními telefony a stojí od cca 50 Kč.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Držák Mio C710, může být i vanička a nabíjecí kabel

Příspěvekod jerrykk v 16 říj 2011 21:35

Díky, díky... psal jsem Ti SZ... je možné to poslat poštou, eventuelně někde v Praze předat...? J.
jerrykk
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2011 20:38


Zpět na Koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron