Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS Tracker

GPS Tracker

Příspěvekod scarecrow v 08 čer 2011 07:16

Dobrý den,

prodám GPS tracekr M100-A, jeden v autě používám a druhý jsem dostal k vozidlu, kde je pro mě zbytečný. Tracker je v kompletním balení nový zabalený, nikdy nepoužitý s Li-ion baterii 1100mA. + vodovzdroná magnetická krabička s externí baterkou na 45dnu provozu.

Tracker mohu jedině doporučit, zkoušel jsem nějaké ty čínské levné za 30USD z ebay(žlutý satelit létající kolem žluté Země) a stávalo se že se sekl. Proto jsem zakoupil dražší a ten používám již 5měsíců bez problému.
Tracker má přiděleno IMEI číslo podle kterého se registrujete do aplikace pro Online sledování. Jeho vyhoudou je to že v sobě obsahuje všechny funkce které si vzpomenete.
tlačítko SOS, Gsenzor, odposlech, geografické hranice.

na MicroSD kartě je nahrán konfigurační software spolu s placenou mapou pro Evropu

CZ manuál

prodávám i jinde,

EDIT: omlouvám se, zapoměl jsem na cenu,
4000,-

gpstracker.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil scarecrow dne 08 čer 2011 08:37, celkově upraveno 1
scarecrow
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 kvě 2011 13:24

Zpět na Prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků