Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Poukaz na letecký zájezd v hodnotě 28 tisíc s EximTours

Poukaz na letecký zájezd v hodnotě 28 tisíc s EximTours

Příspěvekod addam v 23 úno 2010 09:32

Mám dárkový poukaz v hodnotě 28 tisíc Kč na letecký zájezd(y) dle vlastního výběru. Poukaz je možné uplatnit na všech značkových prodejnách EXIM TOURS na katalogové ceny zájezdů v kombinaci se slevami a výhodami uvedenými v katalogu.

Poukaz se musí uplatnit do do 28.2.2010 - tzn. do 28.2. se ten poukaz musí uplatnit - tzn. vybrat a zakoupit zájezd. Ale odjet na ten zájezd se může třeba za půl roku...
Já jej nevyužiju, takže ho nabízím k prodeji - cenu nabídněte ;-)

Moje předběžná představa je, že bych za to dostal cca 23 tisíc, ale v případě nouze jsem ochoten (nucen) jít i na nižší cenu.
Pokud se to neprodá za rozumnou cenu, tak ve čtvrtek budu muset jet do nějaké prodejny EximTours a koupit nějaký zájezd, který ve skutečnosti nechci ;-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Zpět na Prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron