Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

DEM

Barvy v mapách, ve 3D, zobrazování oblohy apod.

Re: DEM

Příspěvekod kosta v 28 zář 2010 21:27

Já v sys.txt vůbec sekci "map" nemám. Tak si to tam hodím, podle Tvého návodu a uvidíme. Kdyžtak ještě zkusím celé igo8 smazat znovu nakopčit. Já bych tam dal třeba igo primo, ale ještě tam není vyřešen problém s duálním zvukem u mého rádia (to se stéle řeší ve výše zmíněných fórech). Prostě buď hraje zvuk rádia a neni slyšet přitom navi nebo naopak. U Igo8 je to od verze 8.3.2.10xxx s dual zvukem už v pohodě.
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Re: DEM

Příspěvekod kosta v 28 zář 2010 21:28

Jen ještě je zajímavé, že při 2D zobrazení tam to stínování vrstevnic vidím.
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Re: DEM

Příspěvekod vovi v 28 zář 2010 21:50

Pokud to ve 2D chodí, pak to rozhodně nebude problém v licenci. Buď jsi něco přehlédl v nastavení, nebo se nějak poškodil EXE soubor či DATA.ZIP.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: DEM

Příspěvekod kosta v 28 zář 2010 22:01

Zřejmě. Tak to zkusím přeinstalovat a uvidíme. Jinak používám skin dimka (480x272) 1.1.31, ale to asi nemá na to vliv. Já dám zítra každopádně vědět.
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Re: DEM

Příspěvekod jajo v 29 zář 2010 07:10

Ako vidis v mojom podpise,DIMku pouzivam aj ja a mam to v pohode.
(1)MIO C 520 FT+ , TMC
(2)MIO C 520 FT+ , TMC
(3)HTC TyTN II Kaiser
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
jajo
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 552
Registrován: 02 črc 2008 20:09

Re: DEM

Příspěvekod Ivo K v 29 zář 2010 07:56

Na zobrazení terénu nemá skin vliv. Já používám Gurjona a funguje mi to OK. I v default skinu zobrazení terénu funguje bez problému.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: DEM

Příspěvekod kosta v 29 zář 2010 08:18

Já jsem si to myslel, jen jsem to ohledně toho skinu raději uvedl, abych popsal co nejvíce informací:-)
Ale DOBRÁ ZPRÁVA: ONO TO FUNGUJE!!! VIDÍM HORY, TO JE BOMBA, SUPEEEEEER:-))) TISÍCERÉ DÍKY VŠEM. Já jsem upravil ten sys.txt podle rady vovi a už je to ok. Je to divný, protože naťukáním v menu mi to nešlo a natvrdo přes sys.txt je to ok. Hlavně, že to šlape:) Teď si jen pohraju se schématy a už to raději nebudu dráždit:)) JEŠTĚ JEDNOU DÍKY!

Takže jen pro ostatní, kteří by třeba v budoucnu měli stejný problém, dal jsem do sys.txt toto:

[map]
3d_landmarks=1
3d_buildings=1
3d_buildings_distance=3
3d_dem=1
3d_dem_detail=3
terrain_in_2d=1

Přeji hezký den.
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Re: DEM

Příspěvekod Kent v 29 zář 2010 11:41

nevíte jestli je novější než mam europe nasa 2005_7 jestli je mohli byste mi dat odaz kde bych nasel nenovejsi
Kent
 
Příspěvky: 15
Registrován: 25 zář 2010 11:35

Re: DEM

Příspěvekod Ivo K v 29 zář 2010 12:14

Existuje třeba prémiový DEM celá evropa nebo zvlášť východ a zvlášť západní - 2006.06. O odkaz požádej stýčka Googla. ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: DEM

Příspěvekod vovi v 29 zář 2010 12:27

@kosta: A nezkoušel jsi náhodou postupně více skinů? Ono to u iGo8 docela svádí k přepínání, protože to jde velice jednoduše. Jenže je tu jedno veliké ALE: tvůrci skinů používají vlastní proměnné a ty se pak zapisují do souborů, které si iGo vytváří ve složce SAVE. A v řadě případů pak dochází ke konfliktům a někdy kvůli tomu bez výmazu SAVE iGo8 ani nenastartuje po vynuceném restartu při změně skinu. Naštěstí se hodnoty ze SYS.TXT načítají ještě před "startem skinu" a jejich nastavení dokážou přefláknout ta data v SAVE. Nejspíš šlo právě o nějaký takovýhle konflikt - příště při podobných hrátkách je lepší vždy SAVE smazat (nebo lépe nejdřív zazálohovat, abys měl schována svá důležitá data - např. Oblíbené, záznamy tras, uložené trasy, ...); iGo8 pak nabíhá hladce a bez problémů.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Scheme pro iGo8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků