Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

složka ui_xxx

Barvy v mapách, ve 3D, zobrazování oblohy apod.

složka ui_xxx

Příspěvekod amatér v 07 úno 2009 12:22

Už dlouho jsem si lámal hlavu nad tím, jak to udělat, abych nemusel používat žádný z changerů, a abych si mohl vybrat oblohu podle toho, jaké je zrovna třeba počasí, jsou dny, kdy je jasno a bloha s mraky je divná naproti tomu jsou dny, kdy je zataženo a zatažená obloha je dobrá vychytávka pro neználky, kteří používají jiné typy navigačních SW, které nepodporují tolik věcí jako iGO8. Dost teorie.
Jak jistě víte dobrou pomůckou je složka ui_igo8, při patlání se ve skinu becker, mě napadla jedna myšlenka. Vedle složky ui-igo8 jsem v rootu iGO8 vytvořil další složku, jak jinak, ui_amater - do té dal různé typy obloh, k tomu upravil soubory scheme, tak aby si vše potřebné tahaly právě z této složky a ono to funguje, stačí pouze přepnout schéme a máte jinou oblohu.
display_1.jpg
display_2.jpg

Jako přílohu dávám soubor .rar, který obsahuje dvě denní a dvě noční scheme + sloužku ui_amater, kdo má zajem může odzkoušet. Ve schematech označených písmenem B jsem použil oblohu z verze Becker, ve schematech označených písmenem M je obloha z Xerses v.11.
POZOR, ani jedno scheme nebude fungovat bez složky ui_amater.
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/195048254/scheme_amater.rar


Pokud máte někdo nějaké soubory moon.bmp, můžete je poslat?

Jen tak mimochodem složek ui_xxx může být ve složce iGO8 několik, ani není potřeba aby tím ui_ začínaly, je to ale dobré pro lepší orientaci, dáte seřadit podle názvu a všechny se vám seřadí pod sebe.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod mkb v 07 úno 2009 12:26

No ale to pak nebude fungovat automaticky stmívání....?
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod amatér v 07 úno 2009 12:30

Stmívání je v té složce nastaveno jinak, plynule a bez changeru. ;)(je pravda, že ne tak dokonale je to alternativa, já prostě žádný changer do mašiny nechci :) ) Složka ui_amater nemá žádný vliv na chování iGO8 při použití jiných skinů, než těch, které jsou přiloženy ke složce ui_amater.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod mkb v 07 úno 2009 12:39

Aha, už je to jasný. Stačilo to stáhnout a podívat se.
Vlastně jsem to kdys měl podobně. To ještě nebyly různé themechangery a stmíval jsem ručně. :lol:

Edit: Ještě mě napadá. Máme v Miscanu volby pro různé počasí. Je to spíš teoretická záležitost, ale nějak vymyslet, aby to nastavovalo ty schemata podle zvolené volby počasí. ;)
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod amatér v 07 úno 2009 12:48

Já myslel, že v Micsanu, jsou ty volby počasí k tomu aby upravovaly přepočet trasy dle počasí, mám za to, že jsou (třeba ve Francii) různé limity povolené rychlosti, právě s ohledem na počasí.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod mkb v 07 úno 2009 12:53

Ano. Je to tak, ale u nás je to spíš na hraní. Proto ta úvaha o změně schematu (s patřičnou oblohou) podle zvoleného režimu. Bylo by to asi dost složité. Ten tvůj způsob je jednoduchý a hlavně funkční.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod amatér v 07 úno 2009 12:58

K tomu je potřeba více souborů sky.bmp, ale tak aby ta série šla plynule za sebou, pokud nějaké série snímků máš nebo umíš vyrobit, pošli je. Možná by pak stačil přepsat příkaz u tlačítka, aby se spustilo jiné scheme.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod mkb v 07 úno 2009 13:07

Vyrobit oblohy nebude takový problém. Ale jak na to dál mi není jasné. :(
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod amatér v 07 úno 2009 13:22

Tak se o to pokusme ;)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: složka ui_xxx

Příspěvekod sstopar v 09 úno 2009 15:43

Tak jsem to nainstaloval a uvidime. Diky amatere, taky jsem cekal na neco jednodussiho.
Jenom, jestli jsem dobre pochopil, v prubehu dne se samo zacne stmivat ? a pak to prepne na nocni ?....
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Další

Zpět na Scheme pro iGo8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků