Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Scheme pro iGO 8.3

Barvy v mapách, ve 3D, zobrazování oblohy apod.

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod SvoDa v 06 dub 2009 16:38

Otravovat určitě nebudeš, jak vidno jsi šikovný kluk a ohledně toho automatického střídání noc-den to dělá iGO8 samo, stačí nastavit automaticky v menu.
Tobě ale asi půjde i o to postupné rozednívání a stmívání a také asi i o střídání ročních období, což řeší tzv. themechanger a to jsme všechno popsali tady viewtopic.php?f=41&t=302
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod mscz v 06 dub 2009 19:06

Jásal jsem předčasně. Zřejmě jsem nepochopil správně co kam patří. Jen pro info:

Scheme jsem zkopíroval do složky scheme. V navigaci se mi odkaz zobrazuje, ale ve schematech se mi mění jen obloha. Nemohu přijít na to jak tam vložit jiný úpodklad nebo slunce a měsíc i když jsou k nim popsaný cesty ve schematech. Postupoval jsem následovně:
Igo8.rar jsem rozbalil - obsahuje Sceme, gfx a themechanger
schemata jsem přetáhl do složky scheme
gfx, který obsahuje Xerses 72 jsem zkopíroval do rootu Igo8
zbytek jsem neupotřebil - a že toho zbylo hodně.

Prostě nevím co rozbalovat a co ne. Ve scheme je všechno v zip. a gfx se zase rozbaluje
Obrátil jsem se i na Miklese. Fakt se snaží, ale tohle je jiná liga než tetris. Každopádně Díky
mscz
 
Příspěvky: 22
Registrován: 30 bře 2009 09:26
Bydliště: Hradec Králové

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod deusexx v 06 dub 2009 19:58

Já ti poradím.Přijeď na sraz a tam se dozvíš takových věcí,že ti z toho půjde hlava kolem.A když bude nejhůř,klidně ti tam ten theme changer vysvětlím u lahvinky dobrýho vínka.A teď vážně.Tady v tom vlákně je toho dost.Pročti to od začátku a popřípadě si stáhni soubory,co se tu objevují.Protože pokud z té tebou stažené verze dáš do iGO8 "jenom něco"tak to nebude to pravé ořechové.Další nápověda ještě tady http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=41&t=302&start=220
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod mikels v 06 dub 2009 20:22

mscz: No to koukám koukám, a jak už jsi to vyřešil???? Jinak příště to nemusíš řešit na dvou fórech... Tady to jsou větší mahři jak já :lol: A sem se dostanu občas, protože...nejdříve řeším icq, mail fórum a na zbytek času jsem TU :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod mscz v 09 dub 2009 08:59

Miklesovi už jsem se za otravování omluvil. Vám taky moc Děkuju za rady a Váš čas. Ten pokec u vína zní dobře. Základ už jsem pochopil a další je otázka času. Teď už mi zapadá dokonce i slunce na scheme Xerses, tak snad to půjde. Mějte se. M
mscz
 
Příspěvky: 22
Registrován: 30 bře 2009 09:26
Bydliště: Hradec Králové

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod tomasii v 09 dub 2009 09:02

Na druhou stranu - jsou země, kde slunce nezapadá (aspoň jsme se to, my starší, učili). Jak tam to řeší, fakt nevím. :shock: :?
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod vovi v 09 dub 2009 09:34

Nepoužívají SUNx.BMP :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod SvoDa v 09 dub 2009 09:40

:lol: :lol: :lol:
Mimochodem, už jsi posunul dolů ta slunce, jak jsi po Vánocích sliboval, aby bylo vidět nad horizontem od jara do podzimku i jindy, než jen po východu a před západem, nebo seš tím testovacím Adamam tak zaneprázněn ;) :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod tomasii v 09 dub 2009 10:02

Jo a když už to budeš dělat, tak ještě strč ta slunce za mraky, aby to bylo realističtější. A ty mraky by se taky mohly pohybovat. No a konečně podle počasí by se mohly i měnit (třeba bys to mohl navázat přes BT, mobil a internet na nějaký počasový web). :idea: :idea: :idea:

A co měsíc? Taky občas jezdím v noci. Jo a ten měsíc by taky mohl být za mraky, aby to bylo realističtější. A ty mraky by se taky mohly pohybovat. No a konečně podle počasí by se mohly i měnit (viz výše). :twisted: :twisted: :twisted:

Ještě určitě na něco příjdu. :lol: :lol: :lol:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod Jarouš v 10 dub 2009 11:41

:lol: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

PředchozíDalší

Zpět na Scheme pro iGo8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron