Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Scheme pro iGO 8.3

Barvy v mapách, ve 3D, zobrazování oblohy apod.

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod fmilan v 27 zář 2010 07:38

Vyber si to, které ti nejvíc vyhovuje (ovšem "nic" z 84, to už je náročnost :lol: :lol: ) a nevyhovující barvy uprav v souboru color.ini
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod kosta v 27 zář 2010 11:45

Díky. Nevybral jsem si, bohužel. Chtěl bych barvu všech silnic šedou a zase krajinky ve spektru zelené atd. No hral jsem si s color.ini, tak uvidíme. Pokud se povede a bude mi líbit, tak klidně sem hodím, ale nevím co z toho bude:-) každopádně díky!
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod kosta v 27 zář 2010 16:03

Bezva, ono to funguje! Narychlo jsme si upravil některé barvy a hlavne silnice a ulice jsem si všechny zviditelnil (aby kontrastovaly s okolím). To je super! Teď se s tím už jen trošku poprat a seznámit. Jestli to chápu dobře, tak pokud je jen color.ini je to pro 2d i 3d zobrazení a pokud je tam i color3d.ini tak musím každej zvlášt, anebo mě stačí spíš pak asi jen to 3d, to používám hlavně. Ještě pochopit, jak s tou oblohou (slunce, mraky atd) :-)
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod jajo v 29 zář 2010 07:43

Daj si do vyhladavaca obloha alebo gfx a najdes toho dost ;)
(1)MIO C 520 FT+ , TMC
(2)MIO C 520 FT+ , TMC
(3)HTC TyTN II Kaiser
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
jajo
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 552
Registrován: 02 črc 2008 20:09

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod kosta v 29 zář 2010 08:13

Ja uz jsem si neco vyrobil. V podstate vybral jsem nejaky pekny schema a jen jsem upravil barvu silnic. Tzn, aby byly i ty mensi v sede barve a tudiz dobre viditelne:-) Jen jeste se s tim ucim pracovat tak mozna casem si to budu vylepsovat, ale diky moc!
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Předchozí

Zpět na Scheme pro iGo8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron