Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Scheme pro iGO 8.3

Barvy v mapách, ve 3D, zobrazování oblohy apod.

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod deusexx v 19 úno 2010 08:53

Tak velký scheme?To je zip a v něm je co,když to rozzipuješ?Není tam víc adresářů? Scheme se neinstaluje.To akorát nakopčíš do složky scheme.A pokud ho pak nevidíš v nabídce igo kde si je volíš,tak jich v tom zipu bude asi fakt víc.Rozbal to.Mohl by to být nějakej balík,kde bude všechno podle struktury s adresářama(kam co nakopírovat).Takže asi Scheme,GFX....
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod Stanley248 v 19 úno 2010 09:56

Je to hned to první na tomto odkazu http://artwork-igo8.blogspot.com/search/label/colormap ( Real, Standard, Urban and Meteo schemes and colormaps ! )Dá se to krásně stáhnout, je to zazipovaný, ale moc velký. Možná to je víc věcí dohromady, nevím, moc se v tom nevyznám.
Stanley248
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 úno 2010 10:59

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod tomasii v 19 úno 2010 13:56

Že je to velké se nediv, je to komplet s themechangerem, sluníčky a dalšími ..... To se instaluje - viz přiložený návod v cizokrajné řeči.

Vlastní schemata najdeš ve složkách Scheme (např. aurore), nebo složkách Scheme\Xerses72\xxx (např. ve složce fullmoon skipcrepuscolo.zip). :D
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod Stanley248 v 19 úno 2010 17:58

Tak to si asi moc nepočtu, tomu nerozumím a na ten Tvůj odkaz se jdu podívat. Díky.
Stanley248
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 úno 2010 10:59

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod deusexx v 19 úno 2010 22:57

Tak jinak.Máš v PC total commander?pokud ano,tak si v jednom okně vytvoř adresář třeba Scheme pomocí klávesy F7.V druhým okně si označ pravým tlačítkem myši ten tvůj 12MB soubor a běž do levého rohu na SOUBOR a někde tam bude Extrahovat.Ten zip soubor se ti rozbalí do tebou vytvořenýho adresáře.A pokud to máš ten balík cos popisoval,tak tam budou další adresáře a v nich další zazipovaný soubory.A ty zazipovaný si teprve nahrej do gps do adresáře Scheme.Pak je uvidíš i v GPS a budeš si je moct navolit.Ovšem pak je další ALE!!!.Každej ten zip soubor má v sobě soubor color.ini a v něm skoro na konci třeba toto:
background_picture_0="gfx/LeSScro/Day/Winter/Sky_Cloudy.bmp" Tady musíš mít v rootu IGO8 adresář GFX a v něm to co je červeně.Třeba..toto je příklad! a to samo tady dole.
sun_picture_0 = "gfx/LeSScro/day/Sun/light/sun_0.bmp"
sun_picture_1 = "gfx/LeSScro/day/Sun/light/sun_1.bmp"
sun_picture_2 = "gfx/LeSScro/day/Sun/light/sun_2.bmp"
sun_picture_3 = "gfx/LeSScro/day/Sun/light/sun_3.bmp"
To je cesta k oblohám a sluncím.Pokud použiješ nějaký schéme a nebudeš mít správně cestu tady k těm souborům,který jsou ve složce GFX,tak se ti igo restartne právě s hláškou,že ten a ten soubor nemůže najít.Takže po rozbalení toho tvojeho balíku,si vše nakopči na kartu.Většinou to bývá dělaný ten archív tak jak jsou ty adresáře a podadresáře v IGO8.Příklad.Soubory *.zip pro schémata,budou v Adresáři CONTENT\SCHEME\blabla.zip a tam je musíš taky přehrát na kartu do IGO8\CONTENT\SCHEME\ atd.Snad jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod Stanley248 v 19 úno 2010 23:02

Díky moc, jestli to zvládnu, tak to zkusím. Total Commander v tel. mám.
Stanley248
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 úno 2010 10:59

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod tomasii v 19 úno 2010 23:20

Řekl bych, že jsi to napsal zcela vyčerpávajícím (=jasným) způsobem.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod deusexx v 20 úno 2010 08:58

Tome díky.Teď ještě jestli to Stanley248 zvládne prakticky,aby to mělo ten správnej učinek.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod Ivo K v 21 úno 2010 11:10

@Stanley248 - nevím co máš za telefon, ale jistě z Windowsama, tak pokud budeš potřebovat TC tak si ho stáhni zde z Tomsoftova příspěvku:
Kód: Vybrat vše
http://www.mio-treo.info/viewtopic.php?f=58&t=2818&hilit=Total&start=5
Já bych bez TC v HTCčku a v Miu Cx20, byl jak bez ruky! ;) :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Scheme pro iGO 8.3

Příspěvekod kosta v 26 zář 2010 23:07

Zdravím, měl bych takovou prosbu o radu. Nějak se mi nedaří vybrat správné schema, aby mi vyhovovaly barvičky:) Potřeboval bych nějakou co nejrealističtější variantu, tzn. aby tam byly silnice v šedé barvě (nejenom hlavní) a krajinka, lesy atp. zeleně. Většinou mi vyhovuje buď jedna varianta - čili venkov je hezky udělaný, ale ve městech vedlejší ulice splývají s okolím, anebo uličky jsou super, ale zase na úkor ostatního, takže mimo město je terén velice jednotvárný. No a já bych potřeboval nějaké schéma, které zobrazuje dobře obojí. Zatím se mi neppodařilo něco najít. Stáhnul jsem si něco na netu (asi 84 schémat tak s tím budu laborovat, ale bude to asi na dlouho). Nevěděl byste mi někdo poradit?:-) Popřípadě, jak vytvořit vlastní (to by bylo asi hodně komlikované)? Díky moc.
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

PředchozíDalší

Zpět na Scheme pro iGo8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron