Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

zamrznuti iga v tuneu

zamrznuti iga v tuneu

Příspěvekod benben v 14 pro 2009 16:47

mam, mio 720 ,igo 8 a při delším tunelu nad 3km zamrzne muže mi někdo poradit jak se toho zbavit,dekuji předem
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: zamrznuti iga v tuneu

Příspěvekod amatér v 14 pro 2009 17:19

Zkus zápis do sys.txt
[debug]
no_extrapolation=0
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: zamrznuti iga v tuneu

Příspěvekod agilka v 03 led 2010 15:52

...tak přesně totéž se mi stalo včera v tunelu mezi Ústím a Drážďany. Vyjedu ven, čekám kdy to zase naběhne a ono tentokrát vůbec nic.... a to jsem zakrátko musel odbočovat ke Kaufcentru Nickern, což jsem musel nakonec zvládnout i ve vánici zcela bez navigace :shock:.
Igo se z toho tak raflo, že způsobilo zhroucení celého PDA :oops: a tudíž nebylo možné to za jízdy znova nahodit a navíc ani zastavit nebylo kde.
Byl to docela šok, protože jinak mi Igo na mém Miu šlape jako hodinky.
Je fakt, že takhle dlouhým tunelem jsme spolu ještě nejeli...takže nová zkušenost, či spíše nežádoucí překvapení :roll: .
Tak ten zde uvedený návod od Amatéra vyzkouším - díky, jsem fakt zvědav, ale netuším, kdy se tam zase vypravím.
Stejně je divný, že to může udělat takovouhle rotiku, to výrobce zapoměl, že se opravdu jezdí i delšíma tunelama a neošetřil to rovnou...Mio je navíc uváděn jako zcela kompatibilní werk.
No kdyby měl někdo s tímto ještě nějakou další zkušenost, tak napiště...
agilka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 25 zář 2008 15:08
Bydliště: Tanvald

Re: zamrznuti iga v tuneu

Příspěvekod tomasii v 06 led 2010 18:02

Možná, že je to verzí. Do Drážďan jsem loni jel 2x (4x tím tunelem) a vždy bylo vše OK. Jel jsem s vezí 832.64873 a .93112 a samozřejmě mou oblíbenou kombinací Plus2v08+Jura (tam jsem jel jednou i s Pavlíkem, ale ten chtěl před Drážďanami na dálnici odbočit doleva a tak si pak už neškrt).
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: zamrznuti iga v tuneu

Příspěvekod vovi v 06 led 2010 19:41

Ani v delších tunelech kolem 6 km (Sveti Rok a Mala Kapela) s tím zmíněným nastavením "no_extrapolation=0" nebyly nikdy žádné problémy. A to už jsem tam jel celkem se čtyřmi verzemi iGo8.

Tohle chování by nicméně nemělo být diametrálně odlišné od situace, kdy vjedeš s navigací do podzemní garáže v nějakém obchoďáku, nějakou dobu v ní pobudeš se zapnutou navi, a zase vyrazíš ven. Pokud to bude zlobit i tam, je v iGo cosi špatně a doporučil bych výměnu za jinou verzi (nebo aspoň přeinstalovat a smazat všechny možné SAVE apod.).

Já se setkal s něčím podobným, ale to nakonec mělo jinou příčinu - pomršilo se mi barevné scheme a při výjezdu z tunelu nedokázalo iGo nahodit zpět ty správné barvy. Po výběru jiného scheme bylo zase vše OK.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice


Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků