Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Aktualizace...

Aktualizace...

Příspěvekod Blahoslav v 10 lis 2009 17:47

Mám verzi 8.3.1 a chci aktualizovat igo. Aktualizuju april 2009, june jsem taky zkoušel ,ale při načítání jazyka to napíše not found, v aktualizaci jazyk neni, ale je to jen přece aktualizace.....

Podle mě je to tím že nemůže najít moje igo... Kam tu aktualizaci mám nakopírovat????

Díky moc....
Blahoslav
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 říj 2009 11:32

Re: Aktualizace...

Příspěvekod amatér v 10 lis 2009 18:19

Trochu zmatené, to co popisuješ jako aktualizaci, jsi prostě stáhl z netu. Tak jak to máš, doplň do toho komplet content, a musí to běžet.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Aktualizace...

Příspěvekod SvoDa v 10 lis 2009 20:08

A nebo naopak. Místo aktualizace ve staré verzi (8.3.1.xxxx) vyměň jen iGO8.exe, data.zip a branding.zip z nové verze (jak píšeš-aktualizace) 8.3.2.xxxx
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aktualizace...

Příspěvekod amatér v 10 lis 2009 21:12

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků