Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nová verze iGO8

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 20 bře 2009 10:51

humbuk píše: jedině co teď v té verzi nefunguje, že se mi v nabídce schémat nezobrazují jiná než default schemata.

S tím problém nemám.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod deusexx v 20 bře 2009 11:50

To SvoDa Dane díky.Už ten čas chodí jak má.Asi mě to něco přenastavilo,protože jsem s tím nikdy problém neměl.A toto mě nenapadlo ta fajfka.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Jerry v 20 bře 2009 12:03

Verze 73871 mně také natrápila. Použil jsem data.zip v9c a k tomu i odpovídající branding.zip, návod Dana a nic. Až teprve sys.txt podle Humbuka/amatéra vše zprovoznil.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 20 bře 2009 12:12

Mám u této verze data.zip z v.64873, a pro ty co to zajímá funguje i autoodpočet při odpojení. Po probuzení sw naběhne zatím bez viditelných problémů.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 20 bře 2009 12:40

ten zápis
[project]
name="igo8_pda"
v sys.txt nemám a taky to jede :o
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 20 bře 2009 12:44

Jo psali to i jinde, u mne byl problém v zápsu
[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"


stačilo zastředníkovat a bylo. Jenže to souvisí s tím že mám na kartě více verzí iGO8 a jejich složky jsou pojmenované jinak. Nicméně to dokazuje, že ani tento zápis potřebný není.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Jerry v 20 bře 2009 12:57

Zajímavé, teď jsem vytředníkoval name="igo8_pda" a iGO naběhlo normálně. A předtím ne a ne. Asi něco zůstalo v SAVE.
Honím verzi 73871 od stolu, vypínám během průletu a zatím je svižná, bez problémů.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 20 bře 2009 14:42

Asi se opravdu musí něco kolem těch verzí zapisovat něco někam, bo nejdříve mi to začalo fungovat pouze a jen, když jsem měl v sys.txt:
[project]
name="igo8_pda"

[interface]
resolution_dir="480_272"
skin="ui_igo8"

[loading]
show_statustext=1
show_progressbar=1
progressbar_x=142
progressbar_y=206
progressbar_bmp="loading_progressbar.bmp"
loading_bmp="loading.jpg"

a teď mi to jede i bez položek, které jsem začervenil.

Podle toho, co jsem četl a zjisti tomu chybělo něco kolem natahování loading_progressbar.bmp a je o tom i dlouhá diskuse i na PPC. Jakmile jsem to doplnil, šlo to hned.

Přikládám svůj komplet sys.txt
SYS.zip


S tímto sysem to jede bez problému i po hardresetu MIO, který jsem cvičně provedl, takže do woken si to asi nezapisuje.
Funguje to i po výmazu SAVE :o
Takže se dá těžko odhadnout, jak se to vlastně rozběhne, když každý z nás potřeboval něco jiného do sys.txt :shock:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod oltcit v 20 bře 2009 20:11

Nuz ,ja som zacal s tym,ze som dal presne a len to co bolo v tej instalacke,potom po prvom nabehnuti som to ponastavoval,pozrel co si to zapisalo do SYS.INI v SAVE,potom som tie polozky prekopiroval do sys.text,vyskusal,islo to aj po restarte,tak som zacal doplnat veci z povodneho sys.txt(pouzivaneho predtym) a posledne som podoplnal data zo SAve ohladom vlastnych dat.et voila-all done :)

PS mimochodom v noci ma napadlo,ze by bolo dobre nastavit vratnu sipku(lavy spodny roh) tak aby po jej dlhom podrzani to skocilo rovno na navigacnu obrazovku,aby sa clovek nemusel preklikavat cez niekolko urovni menu spat.Tak som ju podrzal a ono to skocilo hned na vnavigacny displej :D :o to som ani nevedel,hold clovek sa uci cely zivot( a niekedy mu ani to nepomoze :lol: )
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Tigerz v 21 bře 2009 06:51

Hosi ma verziu IGA v.8.3.2.79297 na Blaupunkt LUCCA) ale mam problem s aktualnou polohou sem tam sa to rozbehne a vela krat vobec nejde nacitat aktualna poloha...co to moze sposobovat ?
Tigerz
 

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron