Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nová verze iGO8

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 20 čer 2011 09:14

Tak jsem to zase o víkendu projel a TMC to fakt nezpomaluje, jelo to celou dobu, se spárovaným BT, nahráváním trasy a spuštěným mp3 přehrávačem svižně.
Použil jsem jen .exe +lic
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod hladik2 v 20 čer 2011 09:26

Také mohu potvrdit zcela svižné fungování.Třeba se i Primo dočká,bo jej asi dnes používá většina uživatelů.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod somik v 20 čer 2011 10:14

Kéž by, hlavně ať nerestartuje na C720 :P
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 20 čer 2011 11:11

Já 720ku mám a jen málokterá verze iGO8, na rozdíl od Primo, restartovala
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 20 čer 2011 17:28

Mně C720 v kombinaci s PRIMO restartuje pouze v případě, že s naplánovanou trasou nechám PRIMO uspat, potom ho vyjmu z držáku, a opětovně zapnu na jiném místě, než na kterém došlo k uspání.
Pokud PRIMO nechám po uspání v držáku a opětovně zapnu je jedno jak jsem daleko od místa, kde k uspání došlo, a trasa se jen přepočítá.
Pokud PRIMO uspím bez naplánované trasy, mám pocit, že v takovém případě k restartu nedošlo.

PRIMO 1.1 sw. na MFD, content ve složce iGO8 na SD
PRIMO 1.2 komplet na SD včetně vlastního content.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 20 čer 2011 18:34

@to, co píšeš kolem Primo je pravda při běžném ježdění, čili při "pouhém" uživatelském používání.

Primo šochtli po probuzení zrestartuje, zatuhne nebo se objeví černá obrazovka v případě (ne pokaždé, ale většinou), uděláš-li před spuštěním Prima nějakou systémovou úpravu (v sys.txt, v .ini, v .ui nebo .lua, atp) a neproložíš-li to hardresetem.
Nemuselo by se ti to takto chovat, pakliže kvůli jakékoliv takovéto úpravě připojuješ šochtli k PC, bo pak proběhne HR v rámci odpojení šochtle od PC.
Pokud ale systémovou úpravu provedeš v PC nahraješ na kartu a po vložení karty a nakopírování úprav z karty na MFD nebo přímo v chodu s úpravami na oné SD, to bez HR přístroje přímým spuštěním uspáním a probuzením blbne.

Podobně se to chová (restart, zatuhnutí, černo) v rámci změny map mapchangerem (uspíš-li a probudíš po změně map).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 20 čer 2011 18:58

Co se týče mapchangeru, tak to je u mne minulost 8-) . Mapy měním přejmenováním složek přes TC. A případné úpravy dělám propojením přes USB, zas tolik jich nedělám :) .
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 20 čer 2011 19:02

já používám externí mapchanger od IvoK, s ním problémy nejsou, ale mapy měním jen když chci zkouknout novou verzi (obsah a funkčnost) jiného vydavatele než NQ, takže dvakrát za kvartál, jelikož stále jezdím na NQ 8-)

úpravy dělám přes kartu, ale prokládám spuštění Prima resetem aa mám klid
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Miroš v 20 čer 2011 21:19

Mě se na C520 primo nerestartuje, ale vytuhne, pokud ho uspím při připojené nabíječce a probudím jen na baterku, a též i opačně (baterka / nabíječka), ale pokud ho uspím při nabíjení a při nabíjení probudím, je to bez problému (i při té poslední verzi pro tajtrdlíky).
Pokud vypnu v autě zapalování, nechám primo samovolně uspat a pak se při pokračování jízdy po zmáčknutí čudlu bez problému probudí. Ale pokud zmáčku unáhleně velkou ikonu vypnout, pak probuzení končí černou obrazovkou.
Při přepínání z mapchangeru (GJ) někdy nedoběhne start prima z NQ na TA, nedávno jsem schválně přepínal 4x za sebou a startovalo bez problému.
Nové iGO8 jsem zatím netestoval.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 20 čer 2011 21:31

Ta "verze" pro tajtrlíky, je s velkou pravděpodobností vyrobená pomocí Hex Editoru, proto jsem ji tak pojmenoval. :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 9 návštevníků