Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nová verze iGO8

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod vuvu v 22 bře 2010 12:48

Mám nastaveno vždy nejrychlejší a používám CEDA a TA. Na trase dle TMC nic není. Malý příklad - Bráník - Národní divadlo. Nejrychlejší, stejně tak nejkratší i jednoduchá je po pravé straně Vltavy. Navigace - Bráník - přejezd přes Barr.most na Smíchov a vrátit se přes Jiráskův most. A těchto podivných tras mohu napsat nejméně 10. Tomáš může přidat i další.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 22 bře 2010 12:50

Zkus NQ Q2 a rychlou.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod vovi v 22 bře 2010 12:55

@vuvu: No ale to se nediv - po pravém břehu je všude padesátka a v tunelu pod Vyšehradem snad dokonce třicítka; a jestli tvůrci map nejsou úplní blbci, pak musí zohlednit v odhadu cestovní rychlosti i časté fronty mezi Výtoní a Jiráskovým náměstím. A naproti tomu po levém břehu je skoro až k Jiráskovu mostu sedmdesátka, trasa je delší právě jen o ty dva mosty a čeká se obvykle jen na tom Jiráskově mostě.
A když chceš tu nejrychlejší trasu, tak bych tenhle výsledek čekal. Uvidíme, jestli někdy budou data pro Smart Routes - pak se ukáže, jak je to doopravdy.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 19 dub 2010 06:10

O víkendu jsem absolvoval 600 km (2x300 km) s v8.3.4.117940 (skin Gurjon) a jak jsme tu už mnohokrát diskutovali "zpomalení" TMC > MIO Cx20 > v8.3.4.117940 a potvrzuji to, co už se tu párkrát psalo, že tato verze s MIO Cx20 a TMC zleniví nejen po vytažení přístroje z kolíbky, ale i po určitém čase reálné jízdy.
Ani po dlouhých hodinách takového toho domáááácího testování v kolíbce (např. průlety nebo hraní si s nastaveními bez restartu iGO8) jsem nikdy žádné zpomalení (vyjma vytažení z kolíbky) nezaznamenal, za reálné delší jízdy však již poněkolikáté, vlastně pokaždé.

Asi tak hodinu reálné jízdy všechno šlapalo jak má, pak začala mít navišipka trhané pohyby, aktuál. čas skákal po dvou sec., nestíhalo vykreslování barev- hlavně při projíždění zastavěného území (uprostřed města jsem byl najednou bez silnic a všude kolem zelená barva, a než se zase vrátila okrová barva města a ulice, uběhlo cca 5 vteřin), mimo město byla silnice pár metrů před navišipkou jen úzká čára, přestaly se hlasově hlásit rozšířené radary (jen vizuálně),...

Po hardresetu iGO8 (za jízdy) vše OK, ale po další hodině problémy nanovo, i na třetí pokus, kdy jsem zastavil, vymazal SAVE, provedl HR a různá přenastavení v menu, vč. nového naplánování trasy do cíle,.. - za cca 60 minut stejný výsledek. Zpáteční cestu jsem jel na 8.3.1.53558 a vše jelo jak po másle, jen jsem pochopitelně nepožíval výhody DA verze (DA značky v kombinaci s NQ mapou a ikony rozš. radarů na silnici).

Verze v8.3.4.117940 v kombinaci s TMC a MIO Cx20 asi opravdu není na dlouhé štreky.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod somik v 19 dub 2010 06:49

Taky se podělím, Mio C510, IGo8 8.3.4.117940a při přehazování mezi 2 auty (v jednom je TMC, ve druhém není) se taky zasekává a reaguje zpomaleně.Musím vždy ukončit IGo , a pak znovu nastartovat. :D
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Ivo K v 03 čer 2010 10:35

V pondělí jsem zaktualizoval na Naviextras origo SD kartu na verzi 8.3.2.138649.

==========================
Tuto verzi má i strýček Google.
Já jsem pro testování použil do Mia C720(rozlišení 480x272) jen exe(přejmenoval jsem .dat) a funguje to bez problému.
Bacha, data.zip neobsahuje adresář pro 480x272.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Lakva v 03 čer 2010 13:59

SvoDa píše:...pak začala mít navišipka trhané pohyby, aktuál. čas skákal po dvou sec., nestíhalo vykreslování barev- hlavně při projíždění zastavěného území (uprostřed města jsem byl najednou bez silnic a všude kolem zelená barva, a než se zase vrátila okrová barva města a ulice, uběhlo cca 5 vteřin), mimo město byla silnice pár metrů před navišipkou jen úzká čára, přestaly se hlasově hlásit rozšířené radary (jen vizuálně),...

Dane, mě tohle na Polarisu dělávalo, když se nemohlo vejít do paměti. Například když jsem před startem neukončil přehrávač hudby a kalendář.
Píšu dělávalo, protože to bylo na WM 6.1. Se 6.5 ROM od Kostase, tam se to bez uvolnění paměti zaručeně složí nejdýl při vstupu do plánování nebo u prvního radaru (a do té doby se to seká tak, že je to nepřehlédnutelné). Naopak s 6.5 od Pcalvarha (ta má mnohem víc volné RAM) mi spuštěné prográmky tak moc nevadí a na kratší trasy je neřeším...
Co takhle zkusit... pro jednou... třeba vyhodit výškovou bitmapu, budovy, POI v KML nebo tak něco? Nebo nějaký externí spouštěč, jestli Ti v paměti něco takového sedí zároveň s iGo...
Totiž, je možné, že jak jedeš, tak se paměť zapráskává třeba záznamem ujeté trasy, nebo přijatými událostmi nebo čímkoli jiným... a po určité době to prostě překročí mez a iGo se musí drasticky omezit v používání paměti, aby se vůbec vešlo. A samozřejmě se to udělá přepnutím z optimalizace na rychlost k optimalizaci na paměť...
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod malpetr v 03 čer 2010 16:06

Ahoj. Jelikož jsem to nikde nenašel a zase až tak se v tom nevyznám, chci se zeptat. Mám navigaci Prestigio Geovision 3120 (se softem IGO Amigo), jelikož tento soft neumí zadávání podle souřadnic ani průjezdní body chtěl bych ho přehrát softem IGO8. Jenže když se podívám např. na ulozto.cz tak tam tech odkazů na IGO 8 je spousta a velikost souborů od cca. 300 MB az do cca. 2 Gb. Tak ted kterej ten soft je ten správně velkej pro autonavigaci ?
malpetr
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 čer 2010 15:52

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod hladik2 v 03 čer 2010 16:15

všechny,někdo to pověsí s komplet mapovým podkladen,někdo ne a proto rozdíly ve velikostech.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Ivo K v 03 čer 2010 18:49

Podívej se po nějaké aktuální verzi. Často se verze dá z názvu souboru vyklíčovat.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron