Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nová verze iGO8

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2010 19:32

Tak jsem čistil a vše funguje u verzí (dle název .jpg takto)
8.3.1.53558.jpg
8.3.2.97313.jpg
8.3.4.117940.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Ivo K v 18 bře 2010 09:26

Dane díky za tvoje poznatky! Z obrázků je viděť, že jsme došli ke stejným výsledkům. ;) :D

Mám jeden dotaz. I když odpověď asi znám, protože znám některé tvé instalce a také jsem si prohnlédl to co máš ve své složce :arrow: :idea: s datumem 15.3.2010.
Tady konečně( :roll: ) dotaz: Všechny soubory pro Themechanger máš jen v adresáři Themechanger a themechanger ti funguje a používáš ho? Jde mi o soubory: messaggio.exe, messaggio.mscr, themechanger.exe, themechanger.ini a themechanger.mscr.

Díky.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod SvoDa v 18 bře 2010 09:30

Yeah sir ;) - viz screen viewtopic.php?p=43435#p43435 a funguje to i včetně 3DCars, které však nepoužívám, ale sem tam testnu jejich funkčnost :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Ivo K v 18 bře 2010 10:16

Díky Danečku.
Chtěl bych to také tak udělat, abych v rootu iGO8 měl jen to nejnutnější a je logické mít soubory týkající se Themechangeru v adresáři Themechager.

Jinak 3D auta už jsem taky rozchodil a včera s nimi také jezdil. Ale zůstanu u šipky. Chtěl jsem jen vše "zprovoznit".
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod Jasper v 22 bře 2010 09:09

Tak já jsem se taky vrhnul do jarního úklidu v šochtli. ;) A když už jsem se do toho dal tal z gruntu. Kromě čistky v souborech jsem udělal mnohém větší v mém sys.txt kde jsem ponechal opravdu jen minimum zápisů. Takže z původního full_sys zbylo pár řádků. Dále jsem vyřadil spoustu dalších nesmyslů které jsem stejně nepoužíval jako milion ikon POi a podobně. Protože je stejně nemám zapnuté k zobrazení na mapě tak jsem ponechal pouze ty standart. V podstatě jsem vyřadil celý adresář UI_IGO8. Výsledkem je neuvěřitelné zrychlení iGo8. :roll:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod vovi v 22 bře 2010 09:22

Tos mě teda přemluvil ;)
Já akorát váhám, jestli do MFD prdnout PRIMO nebo zůstat u iGo8 - ale asi vyhraje PRIMO. Pamatuju si, jak jsem podobně váhal před prvním srazem v Kosticích, jestli už mám jet s iGo8, a po Kosticích už jsem si na Miomap ani nevzpomněl - dva roky a zdá se to být celá věčnost, co?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 22 bře 2010 09:35

:D A co expirace? 8-)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod vuvu v 22 bře 2010 11:23

[quote="vovi"]Tos mě teda přemluvil ;)
Až najedeš přes 500 km po Praze a Plzni, tak zjistíš, že se s Primo nedá jezdit. Je to tak na ježdění z vesnice do vesnice. Po Praze to má naprosto neskutečné navádění. Mohu Ti popsat několik šílených tras. Tomáš Ti to potvrdí.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod vovi v 22 bře 2010 11:56

Nemůžu si stěžovat - už jsem pár tras projel a pokud zrovna nezvolím nejkratší, tak to jezdí tak, jak bych se rozhodl sám. A při nejhorším to nenavádí o nic hůř, než iGo8. Z toho jsem ostatně byl před těma dvěma lety taky nejdřív dost na prášky ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nová verze iGO8

Příspěvekod amatér v 22 bře 2010 12:16

@vuvu
také bych to spíše přisuzoval použité mapě a nastavení trasy. Zkoušel jsem vždy stejný cíl na mapách TA, NQ i CEDA, a všechny výsledné trasy se lišily.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků