Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo8 do navigace sony nu-v93tc

iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod jirka.rouzi v 13 kvě 2009 21:19

Zdravím všechny na tomto foru,mám k vám velkou prosbu,vlastním tuto navigaci a nevím jakou verzi iGo8 naisntalovat a vlastně ani jak.Sony jako takové navigace přestává vyrábět tudíž popdora těchto produktů je žalostná.Na netu je pouze pár odkazů a to na polské stranky,né že by mě polština činila problem ale dělám vše podle jejich rad ale ne a ne se zadařit.iGo 8 v této navigaci funguje jeden z odkazů na you tube http://www.youtube.com/watch?v=4wNMS4fuoEg Za všechny rady předem děkuji.J
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod SvoDa v 14 kvě 2009 05:41

Otázka je všechno si již zkoušel a bylo by dobré ke tvému dotazu vypsat nějaké parametry ohledně přístroje a verze iGO8. Přehled verzí vypsal hezky amatér tady viewtopic.php?f=20&t=453
Parametry tvého přístroje jsem našel na http://www.dooyoo.co.uk/gps-sat-nav-sat ... c/details/ vypadá to na PNA, display 480x272, TMC a slotem na Memory Stick PRO Duo. Instalace by měla být podobná jako na jakékoliv jiné PNA.
O tom, jak nainstalovat iGO8 na různá zařízení se píše tu viewforum.php?f=28 třeba ti to pomůže. Spoustu důležitých rad najdeš taky na http://www.tomasii.cdc.cz . Ve tvém případě bude nutno zjistit, jak se hlásí karta v přístroji, aby se dala do sys.txt napsat ta správná cesta k aplikaci:
[folders] ; nastavení cest ke složkám v konkrétním zařízení
app="%SDCARD%/iGO8" ; umístění iGo8.exe (hlavní aplikace)
nebo
app="\Storage Card\igo8"
nebo
app="SDMMC/iGO8"
nebo nějaký jiný název karty
app="xxxxxx/iGO8"
nebo
ten zápis třeba vůbec nepotřebuješ a iGO8.exe si to na kartě najde samo.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod jirka.rouzi v 14 kvě 2009 18:21

Děkuji za info,hned to jdu vyzkoumat,asi jsem nezkoušel uplně vše nemam moc představu co všechno se dá.Jen doplním co je tam za soft os je win ce.net 4.2 a navigační je nav-u verzi netušim ale asi bude jen jedna.Stahnul jsem si unlock který se jmenuje systeminformacion,v tomto balíčku jsou tři složky aplikace,sony a systemiformation .Dle dalšího jsem nakopíroval do složky Mounted volume(flash disk),v souboru jsem sys.txt jsem upravil již zminovane app:....mounted volume/igo8/igo8.exe,zkoušel jsem i memory stick to je pam.karta.problem je soubor nav-u.ntsr tam se ma opravit na konci systeminformatin/systeminforamtion.exe na igo8/igo8.exe ale pokud to udělám nezpouští se již zminavaný unlock.Myslím,že pokug bych měl správnou verzi igo 8 už by to běhalo.Z fora mio a treo jsem dostal odkaz kde jsem si stéhnul balíček kde je asi pět verzí ale na všechny to píše to samé že nejsou určeny pro tuto verzi win ce 4.2.Pak jsem zkoušel přejmenovat igo8 i spuštecí soubory na značku přístroje a pak na system,taky jeden tip z mio tam to přejmenovali na mobile device.A šlo jim to.To je asi vše co jsem zatím vyzkoušel je to časově dost naročný,soubor map o velikosti 1.8Gb se přenaší tak 8 hodin.čtečkou karet to asi jde ale kupovat ji jen kvuli kartě pro duo za 1200 se mi moc nechce a redukce se sehnat nedá mi řekli v elektrowordu.Děkuji tedy za odkazy a jdu badat,písnu jak sem dopadnul.J :)
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod jirka.rouzi v 14 kvě 2009 18:39

:( To je verzí a ted která je ta moje.....no budu zkoušet a nějak to dopadne.Narážím na stale stejný problem instalace do pna a navod se zvrtne na pda,ale když z toho mého pna udělám pda unlockem(pda je nadsazené windowsy jsou dost ořezaný)tak zase nejde spustit navigační sw.Už jsem přemýšlel o přehrání os ale zase nevím co by to s tou mašinkou udělalo.
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod amatér v 14 kvě 2009 18:46

Malinko ti nerozumím, žádný unlock PNA na PDA nepředělá, pouze umožní použití nových funkcí, popř. programů. V každém případě potřebuješ verzi pro PNA, a ta se nijak neinstaluje, pouze nakopíruje, tak jak je, buď do přístroje, nebo na SD. Pokud máš nějaký sw komplet na SD použij kopii iGO8 dej ji na jinou SD a složku iGO8 přejmenuj tak jak se jmenuje ten původní sw, a to samé udělej se spouštěcím souborem (iGO8.exe)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod jirka.rouzi v 14 kvě 2009 19:28

Psal jsem že pda je nadsazený výraz,ale to neva.Beru to podle několia rozdílů mezi pna a pda.pokud unlock nastavím tak po boot screenu naskočí pracovní plocha,chceš li desklop jako na pda a tak 90% ikon je funkčních.upřesním tedy obsah balíčku systeminformation.1.Aplikace to jsou aplikace win ce.net 4.2 ktere nejsou v přístroji nainstalovany,sony složka nav-u,opět několik aplikací ktere vyrobce považoval za zbytečné doinstalovat,jedná se o rozšíření navigačního sw pravděpodobně aby se nechoval dominantně a byl spustitelný i z jinejma aplikace a složka systeminformation obsahuje unlock.To že se neinstaluje ale kopíruje do složek v os nebo pam. karty vím.Jedna se mi o upravu systemových registrů a verzi která bude na tomto pna funkční,ptal jsem se spíš kdo s tím má zkušenost,abych se vyhnul tomuto běhu na dlouhou trat jmenem experimentovaní z verzemi igo a jejich mapami.Ale přesto děkuji za radu.J :)
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod jirka.rouzi v 18 kvě 2009 11:45

Tak běh na dlouhou trat se nekoná,už jsem přišel i na to která verze igo by měla fungovat pro ty co maj zajem iGo 8 v 8.0.0 54000.Nic méně at přejmenovavam co chci neustale to hazí hlášku že aplikace nemůže najít cestu k souborům.(Program applicatioon database cannot be found)končím tedy s tímto pokusem a dospěl jsem k rozhodnutí,že tento přístroj prodám a zakoupím si acer R700.
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod amatér v 18 kvě 2009 13:12

Hláška Program applicatioon database cannot be found znamená, že nemůže načíst data.zip (pravděpodobně složka ui_igo8 neobsahuje rozhraní přístroje, data.zip může být i poškozený nebo pro jinou verzi)

Na netu o téhle navigaci moc není, našel jsem nějaký obrázek, s tím že má mít rozlišení 480x272 pixelů. Obrázek

Pokud tam rveš iGO8, složku s sw i .exe soubor musíš přejmenovat podle originálu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod jirka.rouzi v 18 kvě 2009 16:25

Tak po školacké chybě skončila sony v servisu,chtěl jsem ji odvezt do bazaru a nějak moc jsem ji vyčistil.To je ten problém ,že sony už se navigacema teměř nezaobírá tak podporu dělaj jen co musí.Těžko se pak na netu něco hledá.Pochopil jsem onu hlášku že nemůže najít nějaká data,no nebylo to blíže specifikováno a zas tak zkušenej nejsem abych upravoval knihovny v raru.soubory jsem přepisoval na nav-u jak systemové tak i exe,pak na sony a ještě na windousmobile36,tak se mi zařízení přihlašovalo,použil jsem i tvuj skvělý programek na spouštění aplikace z sd.Myslím že vývojaři tam něco zakodovaly a proto se nedaří jinej navigační sw spustit.Pokud jsem zasahl do registrů nebo systemových složek na pevném disku tak se okamžitě vyrestartovala a vratilo se to do původního nastavení.V horním příspěvku je odkaz na you tube kde igo8 funguje a autor tam zadal i verzi která je funkční i z versi map.Píše že jen přepsal v souboru nav-u.ntsr ve spodní časti cestu na spuštění aplikace samozřejmě i to jsem zkoušel.V teto navigaci je hdd rozdělen na několik partii první se jmenuje klasicky my disk a druhý mounted volume kde je i skryta složka sony ktera obsahuje soubor typu nav-u.ntsr kde se přepisuje výše popsané.No dospěl jsem k nazoru že v tomto pnačku jde spustit teměř vše krom jiného navigačního sw,zkoušel jsem i mio nebo tomtoma.Problem podle meho je v použití písma těchto programů ,používaj tahomu a sony jede asi jen v arielu,ale to je možná jen moje mylná doměnka.
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: iGo8 do navigace sony nu-v93tc

Příspěvekod warhead v 21 kvě 2009 08:00

ja mam pocit ze v tom ma prsty zase ten navigon ktery sony pouziva :twisted:
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Další

Zpět na iGO8 verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron